Aktualizacja 29.12.2023 – Misio wyczekiwał tej chwili długo, ale jest! Basia przywitała go czule i wyjątkowo. Dostał sowity poczęstunek i kiedy tylko zobaczył inne zwierzęta, poczuliśmy, że jest szczęśliwy. To był prawdopodobnie jeden z jego najszczęśliwszych dni w życiu. Maluszek nie krył zainteresowania i wcale się nie bał, szukał kontaktu i domagał się pieszczot.❤️❤️❤️
 
Dzięki Wam dziś Misio żyje, jest z nami i może odkrywać życie na nowo. W miejscu, gdzie nie zabraknie mu nigdy sianka, wody ani terenu do galopu. Tutaj nie ma krzyków i bata, jest miłość i wzajemny szacunek.
Misio 4
 
Dziękujemy Wam kochani za wsparcie i obdarowanie go najwspanialszym prezentem, jakim jest życie. Dołączył on już do stada kucyków i osiołków i teraz ma czas na odpoczynek i zapoznanie się z nowymi przyjaciółmi. Reszta stada przyjęła go bardzo życzliwie i już po chwili wspólnie smakowali siano z paśnika. Witaj Misiu w nowym domu!🐎😊🫶
 

Aktualizacja 28.12.2023 – Misio… Misio bardzo długo czekał na ratunek. Wiele przeciwności i złych wydarzeń, nie zapowiadało zbyt dobrego końca. Ale wczoraj, kiedy termin już pukał do drzwi, a handlarz dopytywał o jego spłatę, wydarzył się cud. Uzbieraliśmy dla tego biedaczka całą potrzebną sumę na wykup oraz transport. Ja jeszcze dziś umówię go na najbliższy możliwy termin. Dziękuję Wam kochani wszystkim, za tak liczne wsparcie i pytania i telefony. Dajecie mi siłę i wiarę na lepsze jutro. Misio niebawem do nas przyjedzie, może już szykować się do podróży.

Misio ocalony! Dziękuję!

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Kwota wykupu: 0 zł

Termin spłaty: 27.12.2023

Misio jest stary. Niepotrzebny nikomu, a jego historia jest tragiczna. Przez wiele lat na swoich małych, niezaradnych nóżkach woził dzieci. Dosiadały go codziennie, a on posłusznie wykonywał swoją pracę, zabawiał je i uczył. Miał bardzo ciężko, przez co dziś, jest mocno wyeksploatowany i zniszczony. Nie da rady dłużej służyć, więc dla człowieka stał się zbędny. Kuleje, potyka się, dużo leży. Starość i ciężka praca zebrały żniwo, skazują go tym samym na zabicie w rzeźni.

Konie mogą żyć, póki pracują, a gdy robią się stare, ich los zostanie przesądzony i jadą do ubojni. Nikogo nie interesują wypracowane godziny ani wydreptane kilometry. Nie zarabiasz, nie żyjesz. Starość jest nieekonomiczna, a utrzymanie „darmozjada” się nie opłaca.

Malutki Misio został już odwieziony do handlarza i jedzie do rzeźni pierwszym transportem po świętach. Będzie musiał się wspiąć na trap ciężarówki. Czy dojedzie żywy do ubojni, czy zadepczą go inne konie? Cokolwiek się nie stanie, nie wyjdzie z tego żywy.

Handlarz chce za życie i transport staruszka 2400 zł. Dał czas do 27 grudnia na spłatę. Jeśli nie uda się zebrać całej kwoty, Misia zabiją, a my nigdy nie będziemy w stanie nic dla niego zrobić.

Proszę, ratujmy go, podarujmy mu w te święta najcenniejszy z prezentów – życie.

Przekaż darowiznę z imieniem MISIO na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
SWIFT: BPKOPLPW
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

MISIO

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Misia

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.