FUNDACJA KONIKI MONIKI

Jak pomóc?

Fundacja Koniki Moniki jest młodą fundacją i nie posiada sponsorów. Dlatego też Państwa pomoc jest dla nas bardzo ważna. Dzięki niej będziemy mogli uratować więcej istnień. Zwierzęta, które do nas trafiają pochodzą z różnych miejsc. Często są zaniedbane i wymagają leczenia. Koszty te są ogromne i przekraczają nasze możliwości finansowe. Zazwyczaj są to konie zawrócone z ostatniej drogi na ubój, psy i koty z wypadków oraz po prostu wyrzucone przez człowieka. Staramy się zapewnić im jak najlepszą opiekę weterynaryjną i otoczyć je miłością. Część z nich ze względu na stan zdrowia, bądź wyjątkową więź jaka nas połączyła zostanie z nami na zawsze. W związku z tym, że mieszka u nas sporo zwierzaków szukamy im nowych domów, gdzie będą szanowane i kochane. Zapraszamy serdecznie do adopcji naszych zwierząt. Jeżeli masz pytania, zadzwoń!

FUNDACJA KONIKI MONIKI

Jak pomóc?

Fundacja Koniki Moniki jest młodą fundacją i nie posiada sponsorów. Dlatego też Państwa pomoc jest dla nas bardzo ważna. Dzięki niej będziemy mogli uratować więcej istnień. Zwierzęta, które do nas trafiają pochodzą z różnych miejsc. Często są zaniedbane i wymagają leczenia. Koszty te są ogromne i przekraczają nasze możliwości finansowe. Zazwyczaj są to konie zawrócone z ostatniej drogi na ubój, psy i koty z wypadków oraz po prostu wyrzucone przez człowieka. Staramy się zapewnić im jak najlepszą opiekę weterynaryjną i otoczyć je miłością. Część z nich ze względu na stan zdrowia, bądź wyjątkową więź jaka nas połączyła zostanie z nami na zawsze. W związku z tym, że mieszka u nas sporo zwierzaków szukamy im nowych domów, gdzie będą szanowane i kochane. Zapraszamy serdecznie do adopcji naszych zwierząt. Jeżeli masz pytania, zadzwoń !
FUNDACJA KONIKI MONIKI

Możesz pomóc poprzez:

Adopcje realną
Jeżeli chcesz adoptować konia zapraszamy do rozmowy telefonicznej. Pomożemy wybrać Ci przyjaciela. Musisz mieć ukończone 18 lat. Adoptowanych koni nie można rozmnażać ani wykorzystywać zarobkowo. Podpisujemy umowę adopcyjną. Adopcja jest bezpłatna, ponosisz koszty utrzymania, weterynarza, kowala itp.
Adopcje wirtualną
Jeśli nie możesz wziąć konia do siebie proponujemy comiesięczne wsparcie dla wybranego przez Ciebie konia. Możesz pokryć koszt odrobaczenia, kowala, czy zakup specjalistycznej paszy.
Przekazanie datku
Zostanie patronem
Odwiedź nasz profil na Patronite i wspieraj nasze działania jako Patron - https://patronite.pl/konikimoniki
FUNDACJA KONIKI MONIKI

Możesz również :

Przekazać datek na wybranego konia, pokryć koszt szczepienia, odrobaczenia, kowala
Podarować paszę , witaminy, suplementy, siano, karmę dla psów i kotów
Przekazać niepotrzebne kantary, derki
Przywiezć marchewki, jabłka, buraki
Osobiście pomóc w gospodarstwie w pracach porządkowych
Przekaż darowiznę z imieniem KONIE na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

KONIE

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Wesprzyj

wybierz kwotę

lub

Cart

Brak produktów w koszyku.