O FUNDACJI

Podążając za swoimi marzeniami

Monika, założycielka fundacji, od wielu lat ratuje konie wysyłane na rzeź i inne zwierzęta w potrzebie. Od kiedy pamięta, od małej dziewczynki, Monika zawsze kochała zwierzęta i starała się opiekować nimi najlepiej jak potrafi. Z biegiem lat jej fascynacja przekształciła się w pasję a potem w misję. Dla tej misji porzuciła obiecującą karierę zawodowego jeźdźca i instruktorki jazdy konnej, dyplomy, puchary i zdobywanie nagród. Podążając za swoimi marzeniami, zostawiła w którymś momencie dostatnie życie w Warszawie i wyprowadziła się na wieś.

Azyl dla zwierząt

Nasze gospodarstwo

To tu pomagamy zwierzętom

To tu, wśród mazowieckich łąk i lasów , w malowniczej okolicy daleko od nowoczesności, stworzyła bezpieczną przystań dla uratowanych zwierząt. W międzyczasie została szczęśliwą mamą pięcioletniej Basi i zyskała tym samym wsparcie wspaniałej młodej damy, z którą zamierza dzielić swoją pasję.

Na stałe w gospodarstwie Moniki przebywa 10 uratowanych koni, 5 psów, 4 koty, a także zwierzęta po wypadkach lub w trakcie leczenia.
To dużo podopiecznych dla jednej kobiety z małą córeczką, ale Monika widzi głęboki sens w swojej działalności. Wierzy, że dzięki Fundacji będzie mogła uratować jeszcze wiele końskich, i nie tylko, istnień. Wie też już, że wdzięczne zwierzęta potrafią w zamian dawać wiele radości i miłości.

KRS: 0000894689
NIP: 8111773933
REGON: 388689311
Cart

Brak produktów w koszyku.