Aktualizacja 07.07.2023 – Wyczekiwana przez wielu, piękna Migotka jest już z nami! 😍
 
Zdarzyliśmy już zapewnić jej odpowiednią opiekę, odwiedził ją weterynarz oraz kowal. Odbyła również kwarantannę i po wszystkim, spokojnie dołączyła do stada kucyków. Nie jest agresywna, jest pełna ufności i sprawia wrażenie przesympatycznej kucynki. Widać, że została zraniona, niestety tego bólu nie da się już zapomnieć, choć wierzę, że u mnie znajdzie szczęście na nowo. 💓🐎
 
Zdążyła się również zapoznać bliżej z Pyzą i jej córcią Pralinką, którą z pewnością pamiętacie. U tej małej rodzinki, nic się nie zmieniło. Nadal Pralinka nie odstępuje Pyzulki o krok, choć czasem potrafi jej podokuczać. Pyza świetnie sobie radzi w roli mamy, nic tylko patrzeć jak mała rośnie jak na drożdżach. ❤️😊
 
 
Migotka 3

Aktualizacja 04.07.2023 – Udało się! Migotka będzie żyła! Zebraliśmy całą potrzebną sumę na wykup kucki i już nic jej nie grozi. Dzięki Wam kolejne niewinne zwierze nie trafi na ubój, za co z całego serca Wam dziękuję!

Kiedy tylko Migotka będzie z nami, dam Wam natychmiast znać, wyczekujcie kolejnych wieści!

Migotka uratowana! Dziękujemy!

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota: 350 zł

Termin spłaty: 03.07.2023

Aktualizacja 03.07.2023  – Kochani, jutro będzie za późno na ratunek dla Migotki. Dziś koniec zbiórki.

Opiekowała się nią starsza pani. Niestety rozchorowała się i już nie miała sił. A jej dzieci bez zastanowienia sprzedały Migotkę do handlarza, skąd już jutro pojedzie do ubojni.

Widziałam w jej oczach tyle smutku i cierpienia. Widziałam, jak chodzi po boksie i próbuje przez kraty wypatrzyć swoją właścicielkę. Ten widok rozdzierał mi serce.

Jedyne co możemy zrobić to podarować jej życie i spokojną starość wśród innych moich kucyków. Żeby to się udało, musimy wpłacić dziś wieczorem brakujące 350 złotych.

Błagam o ratunek dla Migotki!

Migotka miała ciepły i kochający dom, latami żyła przy swojej jedynej opiekunce, która kochała ponad życie. Była oczkiem w głowie starszej Pani, której z czasem stan zdrowia się pogorszył. Długie i beztroskie lata się skończyły. Każdego dnia Migotka coraz rzadziej widywała opiekunkę, aż w końcu nadszedł dzień, gdy zobaczyła ją ostatni raz. Niestety tego nie dało się przewidzieć.
 
Starszą Panią zabrała rodzina, a Migotka została sama bez opiekuna, który by wiedział jak o nią zadbać i podarować bezpieczeństwo. Postanowiono więc jak najszybciej pozbyć się problemu, a najprostszym rozwiązaniem okazał się jeden telefon do handlarza. Problem znikł tak szybko, jak się pojawił, ale to Migotka została skazana na śmierć i to jej życie zamieniło się w horror.
 
Z pięknego ogrodu trafiła do ciasnej i obskurnej komórki, w której nie ma nic prócz odchodów i małego okienka z kratą. Ale tylko na chwilę, bo już za moment przyjedzie po nią ciężarówka, która zabierze tam, skąd już żadne zwierze żywe nie wraca.
 
Bardzo poruszyła mnie historia Migotki i mimo że nie wiem, czy uda mi się Was również do niej przekonać, muszę spróbować jej pomóc.
Życie Migotki wyceniono na 4100 zł, już zebraliśmy wspólnie 3750 zł a brakujące 350 zł musimy dostarczyć handlarzowi dziś. Inaczej ta historia skończy się tragicznie, a odpowiedzialności za to nie poniesie nikt. Migotka zostanie jedynie wspomnieniem, piękne chwile, które przeżyła ze swoją właścicielką, się ulotnią, świat będzie pędzić dalej i nigdy nic się nie zmieni. Jeśli tylko pozwolimy ją zabić. Nasze milczenie jest przyzwoleniem na takie traktowanie niewinnych zwierząt. To się musi wreszcie zmienić… Z całego serca proszę o wsparcie dla Migotki. Ona nie musi umierać!

Przekaż darowiznę z imieniem MIGOTKA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

MIGOTKA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Migotkę

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK

Przekaż darowiznę z imieniem MIGOTKA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

MIGOTKA

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Migotkę

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.