Aktualizacja 10.07.2023 – W poniedziałkowy poranek chciałam Wam przedstawić ocaloną dzięki Wam Blyskotkę! ❤️ Udało się ją bezproblemu przetransportować, choć stresu jej nie brakowało. Może domyślała się, że jedzie w inne miejsce, to, z którego już się nie wraca…

Na szczęście dzięki ludziom, których los zwierząt obchodzi i starają się oni coś zmienić na tym świecie, gdzie dla wielu są one marginesem, tak się nie stanie. Błyskotka nie będzie kolejną ofiarą systemu i nie trafi do rzeźni. Czeka ją wspaniała i spokojna przyszłość, bezpieczna i z pewnością nigdy już nikt, ani nic jej nie zagrozi. To koniec koszmaru, który i tak trwał zbyt długo.

Dziś ta piękność spaceruje spokojnie wraz z innymi podopiecznymi, którzy też mieli wyroki i też byli odrzuceni. Dziękuję Wam, to kolejny duży krok w stronę lepszego świata. 🐎😉

Aktualizacja 07.07.2023 – Dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu oraz wsparciu, udało się spłacić cały dług, jaki Błyskotka miała wobec handlarza i tym samym zyskała nowe życie! Jeszcze dziś zorganizujemy transport i jak najszybciej ją odbierzemy. Zapewnimy najlepsze warunki, jakie mogłaby sobie wyobrazić, na miejscu będzie czekać na nią już tylko wszystko, co dobre…

Dzięki Wam! Dziękujemy! Wkrótce Błyskotka zagości ocalona na waszych ekranach, wyczekujcie kolejnych wieści! 

Błyskotka nie umrze! Podarowaliście jej życie! Dziękujemy!

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota do wykupu: 1300 zł

Termin spłaty: 06.07.2023

Aktualizacja 06.07.2023  – Kochani, dziś z samego rana zadzwonił handlarz i kazał do końca dnia przelać brakujące pieniądze dla Błyskotki, i zabierać ją jak najszybciej. A umawialiśmy się na piątek.

Boję się, że coś się jej stało, bo bardzo głupio się tłumaczył.

Kazałam mu nakręcić film z nią i wysłać. Chcę zobaczyć, czy jeszcze żyje i jak się zachowuje. Ale do tej pory nic nie dostałam. A handlarz już nie odbiera telefonu.

Zaraz wsiadam w samochód i jadę zobaczyć co się dzieje.

A Was błagam o pilną pomoc. Nie zostawiajcie Błyskotki u handlarza na pewną śmierć. Wiem, że każdy ma swoje problemy i wydatki. Ale teraz toczy się walka o jej życie.

Niestety wciąż brakuje aż 1300 złotych.

Gospodarstwo handlarza jest miejscem, z którego wylewa się od wielu lat, pełno bólu, cierpienia, trudnych myśli i obaw. Codziennie przynajmniej jedno zwierzę w tym miejscu przechodzi najgorsze chwile swego życia i broni się z całych sił przed następnymi chwilami. Każda kolejna może się okazać tą ostatnią i nikt w tym momencie nie usłyszy twojego krzyku.

W takim momencie życia właśnie znalazła się Błyskotka.

Błyskotka nie jest tylko klaczą. Jest częścią tej ziemi, naszego świata, symbolem niewinności, który został brutalnie zmuszony do zmierzenia się z najgorszymi aspektami ludzkości. Jest ofiarą systemu, który nie docenia jego prawdziwej wartości, który nie widzi w nim niczego więcej niż towar, a nie piękne, czujące stworzenie, które zasługuje na szacunek i opiekę.

To koniec Błyskotko, z tego miejsca już nie da się uciec. Jest to droga, którą żadne zwierzę nigdy nie powinno kroczyć.

O Błyskotce poinformował mnie sam handlarz, zaproponował sam z siebie. Być może wpadła mu w oko, ale nie zamierzam dopytywać, lepiej nie drążyć i robić swoje, skoro nadażyła się okazja do pomocy. Jeszcze mogłoby mu się odwidzieć, by tylko ośmieszyć mnie i to biedactwo…

Za Błyskotkę handlarz chce 8400 zł. Już udało się zebrać prawie 7100 złotych, a brakujące 1300 złotych muszę dostarczyć dziś wieczorem.

Kochani, pokażmy Błyskotce, że nie jest sama, że jesteśmy z nią. Proszę Was, pomóżcie mi w tej walce. Pomóżcie mi przeciwstawić się systemowi, który pozwala na takie okrucieństwo. Pomóżcie mi ocalić Błyskotkę od tego straszliwego losu. Wszystko, co potrzebuję, to Wasza pomoc, wasza miłość, wasza empatia.

Zróbmy to razem. Nie dla nas, ale dla Błyskotki, dla wszystkich niewinnych istot, które cierpią w milczeniu. Nasze milczenie to zgoda. Przyzwolenie na mordowanie. Nie bądźmy cicho. Nie bądźmy obojętni. Kolejne zwierzę liczy na naszą pomoc. Nie możemy jej zawieźć…

Przekaż darowiznę z imieniem BŁYSKOTKA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

BŁYSKOTKA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Błyskotkę

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK

Przekaż darowiznę z imieniem BŁYSKOTKA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

BŁYSKOTKA

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Błyskotkę

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.