Aktualizacja 03.07.2023 – Hej! Jestem Krysia i otrzymałam od Was najwspanialszy prezent na świecie – życie!

Kochani, w ten piękny słoneczny poniedziałek chciałam Wam serdecznie podziękować za ratunek dla Krysi. Ta niewinna niczemu maleńka istota dziś nie stałaby koło mojej córki i nie miałaby szansy na lepszą przyszłość, gdyby nie wasze dobre serca. Zadbaliśmy już o to, by obejrzał ją weterynarz oraz kowal. Otrzymała ona również od nas sowity poczęstunek oraz mnóstwo przytulasów od Basi. Mam nadzieję, że poczuje się doceniona i przekona do naszego towarzystwa.

Dziękujemy Wam jeszcze raz z całego serca! Krysia żyje i ma się świetnie tylko dzięki Wam.

 

 

Aktualizacja 29.06.2023 – Wielu z Was czekało na tę wiadomość. Krysia została w pełni spłacona! Udało się wykupić z rąk handlarza kuckę i podarować jej życie.

Ja zajmuje się już organizowaniem transportu i jak tylko słodzinka do nas przyjedzie, dam Wam natychmiast znać. To niebywałe jak wielu ludzi chciało pomóc tej biedaczce.

Zebrane środki pozwolą również na dłuuuugie utrzymanie kucki. Z całego serca Wam dziękujemy!

Krysia została uratowana! Dziękuję!

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Kwota kolejnej raty: 350 zł

Termin spłaty: 28.06.2023

Aktualizacja 28.06.2023  – Kochani, dziś kończy się zbiórka dla tej babuleńki. Wciąż brakuje 350 złotych.

Błagam, nie odwracajcie się od Krysi.

Nikt nie potrzebuje starych i chorych kucyków. Zostają zamordowane w rzeźni, słuch po nich ginie. Tylko w rejestrze zostaje info, jaki wiek i jaka waga. To wszystko.

Ale Krysia to nie mięso na salami. To wrażliwa i delikatna klaczka, którą bezduszni ludzie pozostawili na pastwę rzeźnika.

Tamtego dnia od handlarza wyjechałam z głębokim bólem, który wręcz rozrywał mnie od środka. To nie była zwykła wizyta z kolejną ratą za skazane na okrutną i poniżającą śmierć zwierzę. To było ciężkie doświadczenie, po którym kolejny raz coś we mnie pękło.

Krysia stała tam sama, z obwiniętym na oślep łańcuchem wokół pyska. Zrezygnowana i z przekonaniem, że to już koniec. „Może przynajmniej nie będzie bolało?”, niech ta śmierć będzie szybka, bo na tym świecie już nic dobrego jej nie czeka. Być może z takimi myślami zmaga się skazane zwierzę. Dla nich człowiek, który powinien być oparciem i obrońcą, nie zawsze czuje litość i współczucie, tylko liczy na zysk. Zysk kosztem życia.

Krysia to mały kucyk, który był lokalną maskotką w przydrożnej restauracji. Setki rąk już musiały pogłaskać jej grzywę, a ona sama myślała, że te beztroskie dni, nie skończą się nigdy.

Niestety na Krysię też spadł grad nieszczęść. Wymieniona na plac zabaw, którego przecież nie trzeba utrzymywać i karmić. Dla Krysi zabrakło miejsca, nawet jeśli miało to być kosztem uśmiechów dzieci. Krysia przegrała, nie dano jej żadnej szansy na życie.

Zaledwie dwa dni stoi u handlarza i czeka na najbliższy transport, który ma zabrać ją do rzeźni już we wtorek. Te dwa dni to dla niej wieczność. Setki myśli i obaw, bólu i strachu przed jutrem. To ostatnia droga, którą musi przebyć tylko ona… Chyba że uda mi się Was przekonać do ratunku dla tej niewinnej kucki. Całe życie i przyszłość Krysi to koszt 3200 zł. Do taj pory zebraliśmy prawie 2850 złotych. Ostatnie 350 złotych musimy wpłacić już dziś.

Kochani, Krysia jest z tym sama i może już nigdy nie podarować uśmiechu nikomu, jeśli nie staniemy w jej obronie. Nigdy nie będę się zgadzać z tak okrutnym traktowaniem zwierząt. One są bezbronne i nas potrzebują. Bardzo proszę, pomóżcie ocalić Krysię.

Przekaż darowiznę z imieniem KRYSIA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

KRYSIA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Krysię

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK

Przekaż darowiznę z imieniem KRYSIA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

KRYSIA

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Krysię

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.