Aktualizacja 14.12.2023 – Kochani! Na dobry koniec dnia, chciałam Wam przedstawić naszego nowego przyjaciela – Marcelka! Długo musiał czekać na tę chwilę, by poczuć się bezpiecznie, na suchym sianku i we własnym boksiku, gdzie woda się nie kończy i nikt nie krzyczy z batem. Dzięki Wam jego życie dziś się odmieniło, ma w końcu to, czego pragnął, czyli święty spokój. Przed nim piękne chwile i szczęście, które już nigdy go nie opuści, ma tę gwarancję.❤️❤️❤️

Dziękuję Wam! Czeka go jeszcze wizyta weterynarza i kowala, ale myślę, że da radę. Jest on bardzo sympatyczny i delikatny, kocha ludzi, widać to w jego spojrzeniu.

PS. Basia zdążyła go już wytulić i przywitać w nowym domu. 💓😊

Marcelek 2

Aktualizacja 14.12.2023 – Kochani, Marcelek jest uratowany! Dziś komplet dobrych wieści, bo on i Lucjanek zostali uratowani dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wsparciu wspaniałych ludzi.

Ja dziś umawiam transport na najbliższy możliwy termin. Tak się cieszę, że to nie będą ich ostatnie święta… To Wasza zasługa dziękuje!!!

Marcelek uratowany!!! 

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Kwota brakująca do wykupu: 0

Termin spłaty: DZIŚ! 

Aktualizacja 12.12.2023 – Marcelek na ratunek czeka już trzy tygodnie! Dziś jego termin wykupu… Brakuje 900 zł.

Kochani, dla Marcelka nic więcej już nie da się zrobić, handlarz nie przedłuży terminu, czeka zbyt długo i zbyt często już szedł mi na rękę. Dziś muszę zadeklarować, że doniosę brakującą ratę i wtedy będę mogła go odebrać. Mam czas do końca dnia. Z całego serca proszę o pomoc! Teraz, kiedy ludzie mają swoje problemy i zmartwienia przed świąteczne, jest bardzo trudno o ratunek dla zwierząt. Nie zostawiajmy go, kiedy od wolności jest już tak blisko!

Nie udało mi się dowiedzieć o nim zbyt wiele. Handlarz nie był wylewny, stwierdził, że jest, bo jest, „i co to za różnica skoro na koniec tygodnia i tak zdechnie”…

Marcel prawdopodobnie nie spełnił oczekiwań i musiał się tu znaleźć, ze względu na pieniądze. Jeśli handlarz nie chce wspominać o okolicznościach, to najpewniej nawet jego sumienie dało o sobie znać, ale nie chce po sobie tego pokazać.

I tak na końcu chodzi tylko o zarobek, sumienie musi być tłumione. Nie wiem, co może kierować ludźmi, którzy skazują na śmierć tak młode. Nie wiem i nie chce również próbować ich zrozumieć, ale domyślam się, że wszystko przeważyły korzyści materialne. Marcelek tutaj nie ma nic do powiedzenia, a jego cierpienie wyraża się w milczeniu.

Dobrze wie, gdzie jest, rozumie, bo widzi. Czuje w powietrzu zbliżającą się śmierć, boi się i nie chce umierać. Jak każdy z nas. Ale tutaj nikogo to nie obchodzi, pieniądze są ponad życiem. Kochani, nie potrafię wam powiedzieć, co Marcel przeszedł, gdzie był i jak wiele ludzi go zawiodło. Nie znam jego historii, bo handlarz nie chciał rozmawiać, Pozwolił zrobić zdjęcia i kazał nie zadawać pytań, tylko tyle, ale może i aż tyle, wystarczy, by przekonać Was, do ratunku dla Marcela. Mam taką nadzieję, bo to jedyne co mogę dla niego zrobić. Przepraszam, bo wiem, że kolejny raz proszę o pomoc, ale jesteście jedyną nadzieją na zmianę, do nikogo innego moje prośby nie trafią, a nawet jeśli ktoś je usłyszy, to przejdzie obok nich obojętnie.

Kochani, Marcel nie ma czasu, wczoraj przyjechał, a lada dzień ma zawisnąć na haku w rzeźni.  Handlarz za Marcelka w rzeźni dostanie 7500zł. W poniedziałek, 27 listopada muszę dać 2500 zł zaliczki, potem reszta.

Możemy wspólnie go ocalić, jeśli tylko zechcecie, z całego serca proszę, pomóżcie. Marcelek zasługuje na godne życie, nie pozwólmy go zabić. Od naszych drobnych decyzji, zależy czy jeszcze pozna świat z innej strony, lub skończy go poznawać na zawsze. Pogrążony w smutku i cierpieniu.

Proszę o ratunek,
Monika

Przekaż darowiznę z imieniem MARCEL na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
SWIFT: BPKOPLPW
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

MARCEL

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Marcelka

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.