Aktualizacja 17.12.2023 – Uratowana dzięki Waszej pomocy Łezka, jest już z nami. Kochani, jej życie miało się skończyć jeszcze przed świętami. Nikt nie brał pod uwagę, że jej losy mogą potoczyć się inaczej. Mimo że 20 lat w jednej rodzinie, nie zabezpieczyło jej życia w żadnej sposób na przyszłość, a emerytury miało nie być, dzięki Wam może dziś odetchnąć z ulgą i zacząć wszystko od nowa, bo do rzeźni nie trafi nigdy.

Dziękuję Wam z całego serca za pochylenie się nad jej nieszczęściem, ludzie bez serc, chcieli jej odebrać wszystko, zabrać największą wartość i życie. Być może już na zawsze kochana straciła wiarę w ludzi, ale jak to mówią, że czas leczy rany, więc mam nadzieję, że uda się odbudować, choć część straconego zaufania.

Łezka 4

Aktualizacja 07.12.2023 – Kochani, zrobiliśmy to. Łezka została spłacona w całości i tym samym jest w pełni bezpieczna. Otrzymała najwspanialszy prezent na te Mikołajki i już niebawem do nas przyjedzie. Dziś umówię transport. Dziękuję Wam z całego serca, kolejne życie zostało ocalone, a to wszystko dzięki Wam. Sama tutaj nic nie miałam do powiedzenia. Dziękuję.

Uratowaliście Łezkę… Nie wiem jak mam Wam dziękować. To niesamowite!

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota: 900 zł

Termin spłaty: DZIŚ!

Aktualizacja 06.12.2023 – Kochani, dziś termin dla Łezki. Już raz handlarz zgodził się odroczyć termin, ale wiem, że nie mam co liczyć na kolejne ustępstwa i albo dzisiaj zapłacę za nią pozostałą kwotę, albo niestety stracimy ją.

Brakuje jeszcze 900 zł by żyła, zbiórka dla niej idzie bardzo źle i po tych 20 latach u jednego właściciela, skończy jako mięso na włoskim talerzu. Proszę Was ze wszystkich sił, zmobilizujmy się, pomóżmy tej staruszce uciec przed śmiercią z rąk rzeźnika.


Monika

20 lat na jednym podwórku, w jednej rodzinie i z jednym przekonaniem – że ona jest „na zawsze”. Niestety puste obietnice o szczęśliwym życiu aż do samego końca, zostają dziś podarte i wyrzucone do kosza. Bo kiedy ta rodzina, postanawia się Ciebie nagle pozbyć, serce rozbija się na miliony kawałków i bardzo trudno będzie je z powrotem złożyć w jedną całość.

Łezka była koniem rodzinnym, przez całe życie mieszkała w przydomowej stajence, które miało być jej domem aż do samego końca, przynajmniej tak myślało wielu, którzy przychodzili w gości i zachwycali się jej urodą. Właściciele jednak mieli co do niej inne plany. Przyszła starość, a jak starość to choroby, a jak choroby to koszty. Więc nikt „darmozjada” trzymać nie będzie, skwitował handlarz. I nikt tam więcej Łezki nie zobaczy, bo przestała się opłacać, więc musi umrzeć.

Wiem, że dla wielu jej życie to nic nieznaczący dramat, o którym i tak za chwilę zapomną. Ale dla Łezki to wszystko, co ma i wszystko, co może dziś stracić.

Kochani, dla Łezki jest miejsce, gdzie może żyć w spokoju, nie martwiąc się już nigdy o jutro. Jednak przeszkodą dziś jest wykup, bo na niego trzeba pieniędzy, których niestety brakuje. Muszę liczyć się ze zdaniem handlarza i dotrzymywać terminów, inaczej nie będę miała już możliwości ratowania tych biedactw. Życie Łezki to aż 5400zł, po wpłacie zaliczki w wysokości 1400 zł, poczeka on na resztę przez kilka dni. Czas zebranie zaliczki mamy do 23 listopada. Jeśli ma mieć szansę na życie to musimy wykupić jej życie, a jedyna nadzieja na to, że się uda to Wy.

Nie zostawiajmy jej, Łezka nie zasłużyła na taki los. Odwrócenie się od niej będzie jednoznaczne z przyzwoleniem na mord niewinnych. Jeśli jednak będziemy walczyć, być może ktoś dostrzeże problem i ten świat zmieni. Bardzo proszę o pomoc dla Łezki, to jej jedyna szansa.

Przekaż darowiznę z imieniem ŁEZKA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
SWIFT: BPKOPLPW
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

ŁEZKA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Łezkę

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.