Aktualizacja 12.12.2023 – Kolejny dzień przynosi nam znów niesamowite wrażenia, czasem te pozytywne, czasem negatywne. Dziś mam dla Was kolejne dobre wieści, tym razem o osiołkach uratowanych w zeszłym tygodniu. Oboje są już u mnie!

Przed Państwem prezentuje się przesympatyczny i bardzo skromny Uszatek, który tak samo, jak wszystkie osiołki, porwał serce mojej córki. Basia zdążyła już obdarować go mnóstwem uścisków i mam nadzieję, że w końcu poczuł się kochany i doceniony. Bo tutaj, u nas, na naszym podwórku chcemy, by każdy czuł się kochany i szczęśliwy.

Uszatek 5

Dziękuję Wam serdecznie za pomoc w uratowaniu Uszatka. On i jego nowy kolega, Mikołajek, mają przed sobą spokojną i bezpieczną przyszłość. Bez Waszej pomocy nie udałoby się ich ocalić. Dla wielu ludzi te piękne zwierzęta, nadal są zbędne, mimo że pragną jedynie miłości człowieka i jego akceptacji. Dziękuję!

 

Aktualizacja 05.12.2023 – Kochani, z całego serca Wam dziękuję za pomoc dla osiołka! Udało się na czas spłacić jego dług wobec handlarza i tym samym wykupić przed rzeźnią. Jeszcze dziś umówię transport na najbliższy możliwy termin i jak tylko malutki będzie z nami, dam Wam znać.

Uszatek uratowany na czas!!! Dziękujemy! 

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota: 600 zł + transport 500 zł

Termin spłaty: 4.12.2023

Aktualizacja 04.12.2023 – Kochani, proszę o pomoc dla kolejnego zwierzaka. W piątek wpłaciłam zaliczkę za starego Uszatka i przez cały weekend dzwoniłam do znajomych i rodziny by pomogli w ratowaniu tego biedaka. Handlarz, mimo że prosiłam, wcale nie dał czas na spłatę. Kazał mi dziś się rozliczyć i umówić transport i zabrać Uszatka. Twierdzi, że nie ma miejsca, żeby go trzymać. Jeśli tego nie zrobię, wiadomo, co się stanie z tym bidulkiem.
Kochani, proszę o pomoc.

Jeśli mam mu podarować życie, pilnie musimy uzbierać brakujące 600 zł za życie Uszatka i potrzebne jest jeszcze 500 zł, bym mogła wynająć i opłacić transport, który przywiezie go do mnie. Musimy te pieniądze zebrać dzisiaj, bo wiem, że ten człowiek nie rzuca słów na wiatr.

Monika

Gdy byłam u handlarza się rozliczyć, jakiś mężczyzna podjechał starym samochodem i wypchnął na środek drogi osiołka, który poślizgnął się i przewrócił. Nie mogłam patrzyć, jak szarpie biedaka i jak na niego krzyczy. Najpierw walił go liną, żeby wstał, a potem by zmusić do chodzenia. Chciał zaciągnąć do obory handlarza, ale osiołek cały czas się zapierał. Był tak przerażony, że aż się trząsł! Chciałam wyrwać sznur z ręki tego oprawcy, ale popchnął mnie i zaczął wrzeszczeć okropne słowa. Gdy wyszedł w końcu handlarz, zobaczyć co za zamieszanie od razu powiedział, że ma zabierać osła, bo on go nie kupi. Mężczyzna wycedził tylko, że sam go zawiezie do rzeźni i obaj zaczęli wpychać osiołka z powrotem do samochodu. 

Stałam tam i patrzyłam na przerażonego Uszatka bijąc się z myślami co mam zrobić. Zbiórki idą bardzo słabo, koni do spłaty kilka, rozsądek mówił bym odeszła, ale gdybym się kierowała rozsądkiem fundacja by nigdy nie powstała. Nie mogłam postąpić inaczej niż spróbować mu pomóc.
Właściciel nie chciał mi sprzedać Uszatka na raty, a gotówki nie miałam by wyjąć i mu dać. Przeklinał tylko i szarpał osiołka coraz mocniej. Uprosiłam handlarza by zabrał go do siebie, powiedziałam, że dobrze zapłacę. Zgodził się, bo zobaczył, że zarobi. Cena, jaką trzeba zapłacić za Uszatka to 3300 zł, w piątek muszę dać handlarzowi 1500 zł zaliczki. Mam 700 – brakuje reszty. Jak wpłacę pierwszą część, będzie tydzień na dopłacenie pozostałej kwoty.
Bardzo Was proszę o pomoc, mamy tylko te kilka godzin na zebranie brakujących pieniędzy.

Ja wiem, że to tylko jeden osiołek. Ale gdybyście tam stali, widzieli jak on bardzo się boi, jak ci okropni ludzie traktują go jak przedmiot, zrobilibyście to samo co ja.

Przekaż darowiznę z imieniem USZATY na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
SWIFT: BPKOPLPW
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

USZATY

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję USZATKA

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.