Aktualizacja- Tosia ma dom!

Aktualizacja 02.02.2024 – Pytaliście o Anielkę, tak więc jest! Przyjechała i jest już po kwarantannie, a kiedy tylko dołączyła do stada, od razu wraz z Tosią są i Larysą oraz jej córeczką Laurą, stworzyły prawdziwą oślą ekipę! Ośliczki bardzo dobrze odnajdują się u nas i już nie odczuwają praktycznie żadnego strachu. Chętnie podchodzą i domagają się pieszczot, okazują wdzięczność i miłość. Są przeurocze, a ich życie całkowicie odmieniło się dzięki Waszej pomocy. I tak już na zawsze… Dziękuję Wam jeszcze raz! ❤️❤️❤️

Aktualizacja – Kochani, nasze podejrzenia się potwierdziły i – handlarz zamienił ośliczki i najpierw przyjechała Tosia jako Pajda, a potem przybyła Pajda – Tosia.

Nie było mnie niestety przy odbiorze od handlarza i ten pomylił dziewczynki więc powstało zamieszanie, ale najważniejsze, że udało się uratować obie. Są już u mnie. Pajda jest źrebna i czekam na maleństwo, myślę, że chwilę jeszcze to potrwa, bo w wymieniu nie zbiera się jeszcze siara ale do porodu już niedaleko.

Będę ją obserwowała i dawała Wam znać jak tylko przywitamy na świecie maluszka.
Proszę trzymajcie kciuki, aby wszystko przebiegło szczęśliwie.

Osliczka 3

Aktualizacja 30.12.2023 – Kochani, na sam koniec roku jeszcze jedna dobra informacja! Tosia uzbierała całą sumę na wykup i niebawem dołączy do nas! Dziękuje Wam jeszcze raz za ten wspaniały rok dla zwierząt. Wiele razy okazaliście im serce i podarowaliście najwspanialsze prezenty, za co jestem Wam ogromnie wdzięczna. Wyczekujcie kolejnych informacji i do usłyszenia po nowym roku!

Tosia uratowana na sam koniec roku!!! Dziękuję!

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota: 0 zł 

Termin spłaty: 30.12.2023

Aktualizacja – 29.12.2023 Kochani, kończy się rok i miałam nadzieję, że uda się wpłacić te wszystkie zwierzaki, które miały termin na grudzień. Niestety jest ogromny problem ze staruszkiem Pluszowym i ośliczką Tosią. Ani jedno, ani drugie nie ma na wykup. Za Pluszowego powinnam się rozliczyć dzisiaj, ale brakuje 3400 zł. Handlarz cały czas nalegał, żeby zabrać konia jak najszybciej ale nie mam jak tego zrobić. Obiecałam, że dziś przywiozę ile uda się zebrać, a po nowym roku resztę i wtedy odbiorę Pluszowego. Niechętnie, ale się zgodził. Co do Tosi – termin jest jutro, brakuje jeszcze 2100 zł – nie ma szansy na zebranie tylu pieniędzy.

Kochani, ja wiem, że Sylwester, Nowy Rok, są ważne plany, spotkania, wiele potrzeb, ale proszę po raz ostatni w tym roku o ratunek. O pomoc dla Pluszowego i Tosi. Nie spłacę ich, bo brakuje zbyt dużo, aby w ciągu tak krótkiego czasu zebrać tyle pieniędzy, ale muszę wpłacić choć część, żeby nigdzie nie wyjechały, tylko czekały na spłatę.

Proszę Was bardzo, pomóżcie. Jak nie dam żadnych pieniędzy za nie, to nie wywiąże się z umowy, a oni tylko na to liczą, bo wtedy to, co wpłacone przepada, a zwierzaki wysyłają na rzeź. Dla nich sam zysk. Muszę tam jechać z pieniędzmi, aby one były bezpieczne przez kilka dni.

Monika

Nad głową znów zawisł bat, Tosia kolejny raz śmiertelnie przerażona krzykami ludzi, nie chciała współpracować. Więc człowiek uznał, że nie da jej więcej szansy i odeśle na rzeź. To jej ostatnie święta.

Ośliczka została kupiona, by zdobić szopkę bożonarodzeniową. Ale się nie sprawdziła. Całe życie trzymana w komórce nie wie, jak to jest być maskotką w tłumie ludzi, gdzie biegają dzieci, które chcą dotknąć i przytulić, a świat wiruje zbyt szybko. Zawiodła, więc nie może dłużej żyć… Śmiertelnie przerażona stoi dziś w handlarskiej oborze, gdzie setki takich jak ona cierpiały w milczeniu. Tosia tutaj to tylko towar, mięso, które jeśli nie chce przynosić zysków, trzeba jak najszybciej usunąć. Tylko tak może przynieść jeszcze jakikolwiek zysk, bo według ludzi, do niczego więcej się nie przyda.

Handlarz za jej życie, które tak łatwo właściciele zdążyli spieniężyć, chce 3200 zł. Do końca roku będzie stała w oborze, czekając na ratunek. Ona się boi, nie rozumie, dlaczego człowiek jej to robi i odbiera najcenniejszą rzecz, jaką ma, czyli życie i wolność. Ja też nie rozumiem, ale wierzę, że uda się ją ocalić. Uratujmy ją w te święta. Bardzo proszę.

Przekaż darowiznę z imieniem TOSIA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
SWIFT: BPKOPLPW
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

TOSIA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Tosię

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.