Aktualizacja 15.03.2024 – Minęło raptem kilka dni, a nasz nowy przyjaciel Czekoladowy, któremu podarowaliście życie jest już pełnoprawnym członkiem stada ocalonych zwierząt!

Zobaczcie na tego dżentelmena, czyż nie jest uroczy? Nie chcę nawet myśleć, jak wiele wycierpiał się w swoim życiu. Na szczęście to już koniec piekła, pozostało mu już tylko odpoczywać i cieszyć się każdą wolną chwilą w nowym domu.

Bardzo Wam dziękuję za wsparcie dla Czekoladowego, tutaj nic mu już nie grozi, nikt nie będzie od niego niczego wymagał, może dniami i nocami kontemplować nad kucykowymi problemami wraz z całą załogą, jaką ma o okół siebie. Jest on bardzo sympatyczny, domaga się pieszczot i smaczków. Tej czułości człowieka, zapewne brakowało mu najbardziej. ❤️❤️❤️

Życie jak widać pisze różne scenariusze, warto wspierać tych, którzy w milczeniu cierpią i nie potrafią poprosić o pomoc. Dzięki Wam kolejny koń ma przed sobą spokojną przyszłość. Dziękuję.

 

Aktualizacja 07.03.2024 – Kochani!!! Czekoladowy uratowany! Udało się uzbierać całą sumę na wykup maluszka i transport, jestem Wam tak ogromnie wdzięczna! Dziękuję po stokroć z całego serca! Niebawem wrócę do Was ze zdjęciami i kolejnymi wieściami, już tymi dobrymi. 🙂 Jesteście aniołami dla tych wszystkich skrzywdzonych zwierząt, dzięki Wam dostają najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek mógł im ktoś podarować. Dziękuję.

Czekoladowy uratowany! Podarowaliście mu najlepszy prezent na świecie! 

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota do wykupu: 0 zł

Termin spłaty: DZIŚ!!! 

Aktualizacja 06.03.2024 – Zegar ruszył! Czekoladowy na ratunek czeka tylko do końca dnia! ❗

Moi drodzy, jak wiecie, handlarz nie zgodził się na zaliczkę dla Czekoladowego i tylko do końca dnia mamy czas, by spłacić jego dług! Tylko do końca dnia, ten maluszek ma szansę na ratunek. Przepraszam, że znów proszę Was o pomoc, ale tylko tak możemy go ocalić. Z Waszą pomocą on ma szansę na życie, lecz jeśli nie zdążymy do końca dnia go rozliczyć, jutro rano nie będzie już kogo ratować. Do wykupu Czekoladowego brakuje 1300 zł, mamy raptem kilka godzin. Błagam o pomoc dla maluszka!

Gdyby Czekoladowy mógł, zapewne opowiedziałby nam wszystkim o swojej historii, w której dominowała samotność, a serce nie raz kruszyło się na milion kawałków, przez ludzi, których tak bardzo chciał kochać, w swoim małym kucykowym świecie. Gdyby tylko potrafił, wspomniałby, że wszystko, co do tej pory widział, nie ma nic wspólnego ze szczęśliwym i spokojnym życiem. Bo gdyby było inaczej, nie byłoby go w tym piekle, które zafundował mu człowiek.

Czekoladowy był jak nic nieznaczący pasożyt, przerzucany całe życie z ręki do ręki, byle tylko człowiek nie musiał się nim opiekować i zapewniać bezpiecznego życia. Raz widziano go u jednej rodziny, by za chwilę stał u drugiej, aż w końcu nadszedł kres tej tułaczki i przyszła pora na handlarza. Kolejna smutna historia porzuconego zwierzęcia, któremu człowiek nie chciał podarować odrobinę serca.

Znam historię wielu takich Czekoladowych, których dziś już nie ma, są daleko za tęczowym mostem, a świat zapomniał, że w ogóle istniały. Tutaj to bez różnicy, który jesteś w kolejce, nie uciekniesz przed śmiercią, choćbyś bronił się ze wszystkich sił.

Życie maluszka handlarz wycenił na 3500 zł. Niestety nie zgodził się tym razem na żadne zaliczki ani raty. Ma być do środy cała suma albo w czwartek rano zamkną Czekoladowemu oczy na zawsze. Wiem, że to okrutne i nieludzkie, ale niestety moją jedyną bronią przeciw temu to ten apel, który może jeszcze go uratować.

Kochani, nie ma tym razem czasu na rozliczenie w ratach, handlarz chce wszystko w całości i nie później niż do środy. To bardzo zła wiadomość, bo przecież mamy tyle rozliczeń, tyle zwierząt czeka na ratunek i swoją szansę, nie wiem, czy się uda. Jednak bez próby nie przejdę obok, ja nie mam nic do stracenia, a one mają wszystko.

Przepraszam Was, że dziś znów to robię, ale tylko tak mogę coś zmienić. Tylko prosząc Was o pomoc, jestem w stanie ocalić Czekoladowego przed rzeźnią i podarować bezpieczny dom do końca życia. Tylko dzięki Wam wiele zwierząt tej rzeźni już uniknęło, a których ludzie nie potrafili docenić, lecz mimo to dzięki dobrym ludziom dziś są bezpieczne i szczęśliwe. Proszę, dajcie szansę również i jemu. Temu małemu kucykowi, który na swoją obronę nie ma dziś nic.

Przekaż darowiznę z imieniem CZEKOLADOWY na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
SWIFT: BPKOPLPW
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

CZEKOLADOWY

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Czekoladowego

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.