Aktualizacja 20.05.2024 – Łaciatek pozdrawia ze swojego nowego domu!

Kochani, udało się maluszkowi znaleźć wspaniały, kochający dom adopcyjny. Nie musiał długo czekać i już dziś mieszka on z dobrymi ludźmi, którzy docenią go i pokochają za to jaki jest! A jest… piękny i przedewszystkim szczęśliwy.

Dziękuję Wam jeszcze raz za podarowanie mu życia!❤️❤️❤️

Chciałbyś zostać domem adopcyjnym? Tutaj znajdziesz wszystkie informacje https://www.konikimoniki.org.pl/adopcja-realna/

Aktualizacja 06.03.2024 – Łaciatek okazał się niezłym łakomczuszkiem! Ten przepiękny, choć niedoceniony przez ludzi kucyk, jeszcze kilka dni temu walczył o życie, a jego los stał całkowicie pod znakiem zapytania. Dziś, wolny i szczęśliwy, że może praktycznie wszystko, na co przyjdzie mu ochota, cieszy się życiem wśród innych ocalonych zwierząt, które przeszły podobne historie.

Łaciatek jest już z nami, choć do zdjęć nie miałam serca przerwać mu posiłku. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie i pomoc, jesteście aniołami dla tych wszystkich przegranych istot, które o pomoc nie potrafią poprosić. Dzięki Wam ich życie zmienia się na lepsze, dziękuję, że jesteście.

Łaciatek 11

Aktualizacja 05.03.2024 – Kochani, podarowaliście życie Łaciatkowi i to w tak trudnej sytuacji! Bardzo dziękuję! Martwiłam się, czy damy radę, bo trzeba było również rozliczyć na czas Hagridka, jednak oboje są bezpieczni i już szykuję dla nich transport na najbliższy możliwy termin. Niebawem wrócę do Was ze zdjęciami, jeszcze raz ogromnie dziękuję za wsparcie!

Łaciatek uratowany!!!

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota do wykupu: 0 zł

Termin spłaty: ZMIANA TERMINU! MAMY CZAS DO KOŃCA DNIA! 

Aktualizacja 04.03.2024 – Tragedia! Handlarz mnie oszukał! Miał poczekać ze spłatą Łaciatka do środy, a zadzwonił dziś rano i kazał spłacić go dzisiaj! Kochani, sytuacja jest dramatyczna, krzyczał w słuchawkę, że jak nie dostanie pieniędzy to rano go wywozi. Śmiał się, że jeśli chcę, to mogę go pozwać, a on nic sobie z tego nie zrobi. Jestem przerażona! On chce wywieźć Łaciatka z samego rana do rzeźni! Nie wiem co robić, jest bardzo, ale to bardzo źle, bo jeszcze dziś musimy rozliczyć się za Hagridka. Błagam Was, do wykupu Łaciatka brakuje 450 zł wraz z transportem. Jeśli nic nie zrobimy, wszystko pójdzie w piach, całe nasze starania zostaną zniszczone, a Łaciatek umrze!

Aktualizacja 28.02.2024 – Kochani, dziękuję serdecznie za pomoc dla Łaciatka. Zaliczka pozwoliła odroczyć termin na kilka dni, bo aż do środy. Wiem, że jednak to zleci bardzo szybko, dlatego bardzo proszę o dalszą pomoc dla malucha. Połowa drogi za nami, wierzę, że uda się go wyciągnąć z tego piekła i podarować normalne życie.

O takich jak Łaciatek mówi się tutaj jak o nic niewartych śmieciach, które ktoś wyrzucił w kosz, czyli tam, gdzie miejsce takich śmieci jest zawsze. Łaciatek nie zawinił niczym w życiu, jedynie los pokierował go do nieodpowiednich ludzi, którzy takich jak on nie potrafią docenić. Dlatego, kiedy stają się zbędne, trafiają do handlarzy, a potem do rzeźni. Mały kucyk, który swoją urodą nie wyróżnia się z tłumu,  nie zasługuje przecież na kochający dom i miłość ludzi. Tak uważali wszyscy, którzy mieli pod opieką tego biedaczka. Nie przynosił zysków, nie było na niego pomysłu, by stworzyć biznes, do tego taki mierny i nieporadny. Na co komu taki koń, lepiej sprzedać za parę miedzianych monet i zapomnieć na zawsze.

Łaciatek stoi tutaj i nigdzie się nie ruszy przez następne kilka godzin. Dopiero jutro rano przyjdzie handlarz i zawiezie maluszka do ubojni, gdzie czekać będzie na niego już tylko rzeźnicki nóż. Ja wiem, że pewnie wielu uważa, że taki już jest świat, że przecież tak było zawsze, więc na co komu zmiany. Tylko gdyby świat nie szedł do przodu, a zmiany się nie pojawiały, dziś byśmy byli w zupełnie innej rzeczywistości. Niestety nadal jest ona krzywdząca dla wielu z tych, których wołania o pomoc nie usłyszymy nigdy. 

Łaciatek ma jedynie kilka godzin na zebranie zaliczki, jeśli handlarz ma rano go nie zapakować na wóz. „On jest mi zbędny, przeszkadza i trzeba go jeszcze dokarmiać. Na co mi on?” Słyszałam od handlarza, ale ja się nie poddam tak łatwo i nie oddam go bez walki. Przynajmniej muszę spróbować. 

Kochani, mamy tylko kilka godzin na zebranie 900 zł zaliczki, życie tego małego kucyka to koszt 3500 zł. Przepraszam Was za chaotyczny apel, ale działać trzeba szybko. Z wami może się udać, jeśli ten bidulek ma dostać kolejną szansę, a my kilka dni na spłatę jego „długu”. Handlarz długo czekać nie będzie, bo jak to mówi „tylko zajmuje mu miejsce”, w którym stać mogłyby większe i cięższe konie. Bardzo proszę o wsparcie i pomoc, to jedyna szansa na ocalenie kolejnego niewinnego życia.

Przekaż darowiznę z imieniem ŁACIATEK na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
SWIFT: BPKOPLPW
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

ŁACIATEK

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Łaciatka

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.