Aktualizacja 27.02.2023 – Uratowana ponad miesiąc temu Zosia serdecznie pozdrawia Was w ten mroźny poniedziałkowy poranek! Klacz przebywa u mojego kolegi Marka z fundacji Razem dla zwierząt i jak widać miewa się świetnie. Jej ulubionym zajęciem jest odpoczywanie, a my uważamy że słusznie. Po co się przemęczać jak można tego nie robić? Zosi niczego nie brakuje, ma wspaniałą opiekę i dobrych ludzi wokół siebie. Jest to typ samotniczki, ale to już jej wybór. Ważne że żyje i jest szczęśliwa! 

 

 

Aktualizacja 23.01.2023 – Pamiętacie Zosię? Zaledwie kilka tygodni temu ocaliła ją firma Moris z Chorzowa, a sama klacz przebywa w cudownym domu u mojego kolegi Marka z fundacji Razem dla Zwierząt. Jest bardzo sympatyczna kobyłka, która jednak czasami ma swoje humory. Zdecydowanie pobyt u Marka jej służy, Zosia zrobiła się dużo piękniejsza, ma śliczną sierść, a nastrój jej dopisuje każdego dnia, choć do ludzi wciąż nie odzyskała pełnego zaufania. Zosia ma swój dom, jest szczęśliwa, nie musi się martwić przyszłością, a każdy kolejny dzień to dla niej nowa przygoda.

Zosia została uratowana przez firmę Moris z Chorzowa

Kochani, Zosia została uratowana przez firmę Moris z Chorzowa. Ta biedna klacz miała ogromne szczęście, bo już w Wigilię była wolna. Zosia nie musiała jak inne konie czekać tygodniami aż zakończy się jej zbiórka. Nie musiała żyć w niepewności, czy się uda ją uratować. Firma Moris z Chorzowa zapłaciła 100 % wartości życia tej bidulki. A kwota była ogromna bo aż 10 tysięcy złotych.

Pieniądze zostały już przekazane handlarzowi a Zosia została już w Wigilię odebrana. Pojechała do mojego kolegi Marka, który prowadzi Fundację Razem Dla Zwierząt pod Warszawą.  U mnie już jest bardzo ciasno a tam jeszcze są wolne miejsca. Zosia spędzi tam trochę czasu, zobaczymy, może przyjedzie do mnie a może do adopcji. Zobaczymy. 

Widać, że Zosia bardzo dużo przeszła w swoim życiu, niechętnie podchodzi do człowieka i unika kontaktu wzrokowego. Widać że była bita, bo robi uniki, przy każdym gwałtownym ruchu. 

Ale teraz to wszystko się zmieni. Zosia jest bezpieczna i w dobrych rękach. W tej spokojnej atmosferze, otoczona innymi szczęśliwymi końmi na pewno wróci do formy i znowu zaufa człowiekowi. 

Chciałabym w tym miejscu z całego serca podziękować firmie Moris z Chorzowa za uratowanie Zosi.

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Przekaż darowiznę z imieniem Tomek na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

Tomek

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Tomka

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.