Aktualizacja 11.03.2024 – Kochani, zobaczcie pierwsze zapoznanie Serafinki z koleżankami w nowym domu! Uratowana pojechała prosto od handlarza do domu adopcyjnego, gdzie czeka ją już spokój i ogromna ilość miłości od dobrych ludzi. Jak widzicie, klacz jest sowitych rozmiarów i czeka ją dieta, ale wszystko w swoim czasie. 🙂

Dziękuję Wam jeszcze raz, że zechcieliście odmienić losy tej pięknej klaczce, której człowiek planował zgotować już jedynie piekło. Dzięki Wam przed nią dobre i długie życie, które nie będzie już miało nic wspólnego z bólem i cierpieniem. 

 

Aktualizacja 20.02.2024 – Serafinka i Kalinka uratowana! Moi drodzy zrobiliśmy to! Kolejny raz udowodniliście, że jeśli się chce, to się da! I nikt tutaj nie musi tracić życia. Obie bidulki są bezpieczne i już mogą zacząć wyczekiwać transportu, który umówię na najbliższy możliwy termin. Z całego serca Wam dziękuję za wsparcie, niebawem wrócę do Was ze zdjęciami i kolejnymi wieściami!

Serafinka uratowana!!! 

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota: 0 zł

Termin spłaty: DZIŚ

Aktualizacja 19.02.2024 – Moi drodzy, dziś przed nami bardzo trudne wyzwanie. Źrebna ośliczka Kalinka ma dziś swój termin spłaty, ale prócz tego muszę też rozliczyć się za Serafinkę. Handlarz od rana wydzwania po pieniądze, Kalince brakuje do wykupu 550 zł, to zdecydowanie mniej niż Serafince, którą od życia dzieli 2500 zł. To bardzo dużo, a czasu mamy niewiele. Bardzo proszę o pomoc, nie mogę decydować, której odmówić życia, dlatego błagam o wsparcie dla obu!

Aktualizacja 17.02.2024 – Kochani, przychodzę do Was z małą aktualizacją sytuacji Draco oraz Serafinki. Handlarz zgodził się bym ich odebrała, bo nie chciał dłużej wydawać pieniędzy ja ich utrzymanie, do tego szykuje miejsce na kolejne ze Skaryszewa. Nadal muszę rozliczyć się w terminie za ich życie, do tego czasu oboje należą do handlarza. Bardzo Was proszę o pomoc, jeśli się nie uda, zabierze je i odeśle do rzeźni.

Aktualizacja 11.02.2024 – Kochani udało się uzbierać i wpłacić zaliczkę za Serafinkę. Mamy czas do 19 lutego na spłatę tej klaczy. Czeka na nią dobry dom, proszę zróbmy wszystko by ona żyła.
Monika

POMOCY, POMOCY, POMOCY! Przerażona Serafinka nie dożyje weekendu!

Kochani, nie będę Wam owijać w bawełnę, że wiem skąd i dlaczego ta bidulka stanęła w tym skupie. Handlarz tylko wzruszył ramionami, kiedy spytałam o jej los. Gdy do niego przyjechała klacz stała przywiązana do drzewa. Była przerażona, bała się wszystkiego i wszystkich. Wyczuwała zbliżający się koniec, który ma nadejść za kilka godzin.

Spójrzcie na nią, spójrzcie w jej oczy, pomyślcie, co musi czuć i jak wiele stresu wywołał u niej człowiek. Ten sam który powinien chronić każde życie. Zamiast tego skazał biedną Serafinkę na okrutną śmierć w rzeźni.

W nocy zawiozą ją do ubojni i rano, kiedy rzeźnicy dopiją kawę i zacznie się kolejny dzień mordu, Serafinka usłyszy już tylko kroki. Zbliżający się człowiek odwiąże linę, odprowadzi ją do budynku, a ona pójdzie z nim potulnie, bo dobrze wie, że nie ma żadnych szans się obronić. Potem nastąpi głucha cisza. To będzie koniec wszystkiego.

Życie tej biednej klaczy rzeźnia wyceniła na 5900 zł. Kwota za duża do zebrania w jeden dzień, ale handlarz jak dostanie zaliczkę zgodzi się poczekać. Dziś do godziny 19 muszę mu dać 900 zł albo ją zabierze. Wiecie dobrze, jak działają takie miejsca, tutaj czas to pieniądz, wszystko musi iść z rzeką krwi, która, póki coś się nie zmieni w naszym kraju, nigdy nie przestanie płynąć. Cierpieć będą na tym tylko niewinne zwierzęta jak Serafinka.

Przepraszam Was, że znów proszę o wsparcie, ale ja nie mam nic do stracenia. Ona ma wszystko, całe życie, wspomnienia i wolność, którą tak łatwo chcą jej odebrać. Do zyskania ma również bardzo dużo, możemy dać jej nowe życie, dom, opiekę… Pewność, że nigdy już nie stanie w kolejce do rzeźni. Błagam, pomóżcie uratować Serafinkę, nim będzie za późno!

Przekaż darowiznę z imieniem SERAFINKA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
SWIFT: BPKOPLPW
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

SERAFINKA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Serafinkę

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.