Aktualizacja 15.11.2023 – Kochani, pragnę Wam przedstawić nowego przyjaciela i członka stada – Zeusa. Uratowaliście go i dzięki temu, ten 30-letni staruszek, ma przed sobą wspaniałą emeryturę, na którą zdecydowanie zasłużył. Ze względu na jego wiek, pozostanie już na zawsze wśród moich podopiecznych. 🏠 Nie będzie szukał domu, bo nie chcemy go więcej stresować podróżami i zmianami otoczenia. Wystarczy mu już tego, tutaj ma stałą opiekę weterynarza, kowala i przede wszystkim upragniony spokój. 🐎
 
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie dla Zeuska, jestem przekonana, że każdemu z Was jest ogromnie wdzięczny za zlitowanie się nad jego losem. ❤️❤️❤️
Zeus

 

 

Aktualizacja 10.11.2023 – Uratowaliście Zeusa! Kochani, na koniec tygodnia mamy dobrą informację. Zeus uzbierał całą sumę na swój wykup, jest tym samym w pełni bezpieczny i już może czekać na transport, który dziś umówimy. Jak tylko do nas przyjedzie, dam Wam znać.

Bardzo, bardzo Wam dziękuję za pomoc! To kolejny sukces, kolejne ocalone niewinne zwierze, daje wiarę i nadzieję na zmiany i lepszą rzeczywistość dla tych poszkodowanych biedactw.

Zeus będzie żył! DZIĘKUJĘ!

Ostateczny termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota do wykupu: 450 zł

Termin spłaty: DZIŚ!

Aktualizacja 09.11.2023 – Kochani moi, dziś mija termin spłaty stareńkiego Zeusa. To jeden z najstarszych koni, jakie ratowaliśmy, ma 30 lat! On jest taki stareńki i przez całe życie zarabiał na swoich państwa, a teraz zobaczcie sami, co dostał w zamian. Ludzie nie mają żadnych skrupułów. Bardzo proszę o ratunek, już jesteśmy blisko ocalenia go. Bym mogła się za niego definitywnie rozliczyć i opłacić transport potrzeba 450zł. I muszę to zrobić dziś, nie da się tego odwlec.

Monika

30-lat tułaczki po tym świecie, przerzucania z rąk do rąk i z miejsca na miejsce, doprowadziły starego Zeusa na podwórze handlarza. Bo to tutaj ma się zakończyć jego wieloletnia służba dla ludzi…

Zeus odkupiony przez handlarza od prywatnych ludzi, którzy tak samo, jak on, wcześniej odkupili go od innej rodziny. Nigdy nie zagościł u człowieka, dłużej niż raptem kilka lat. Zawsze był parobkiem, traktowany jak służący, ludzie starali się na nim tylko dorobić parę nędznych monet. Przez 30 lat jego życia, był tylko towarem handlowym.

Żywe zwierze, które tak samo czuje, boi się i pragnie miłości i wolności, nie zasługuje na taki los. Zeus jest tutaj, bo dla nikogo nie został w życiu na tyle „ważny”, by mógł zostać na stałe. Tu go kupili, tam sprzedali, to cud, że przez tyle lat, nie trafił jeszcze do rzeźni. Aż do dzisiaj, gdzie 30-letniego konia, chciał kupić już tylko handlarz. Więc tak Zeus skończył, z wyrokiem i bez żadnego dorobku.

Jesteśmy tu dziś, by mu pomóc, wykupić z rąk handlarza i dać tą upragnioną końską emeryturę. Znajdzie się miejsce, dla staruszka, ale najpierw trzeba Zeusa spłacić. Handlarz wycenił jego życie na 4200 zł. Mówi, że to „trup” i że nie ma co go tuczyć. Najzwyczajniej w świecie, boi się, że Zeus może nie dożyć kolejnego dnia. Dlatego chce się go pozbyć jak najszybszym sposobem, a taką możliwość daje ubojnia.

30-leni Zeus stoi przed dwiema drogami, na jednej jesteśmy my, na drugiej rzeźnia. Od nas wszystko zależy, bo handlarz na pieniądze czekać nie chce. Najdalej jutro do 9 rano muszę mu dostarczyć 1500 zł, wtedy uda się odroczyć na kilka dni wywóz Zeusa. Tylko tak mogę go przekonać, bez pieniędzy nie mam tam czego szukać.

Gwarancji, że wrócę dać nie mogę, bo nie wiem, czy się uda. Mogę jedynie prosić i błagać o pomoc Was, byście zlitowali się dziś nad losem Zeusa i pomogli mu wygrać. Choć ten jeden raz, niech otrzyma on od świata to, na co zasłużyło każde niewinne zwierze –  szczęśliwe i bezpieczne życie.
Zeus na nas tam czeka… Bardzo bym chciała by nie czekał na próżno, bo wiem, że nikt inny nie przyjdzie mu z pomocą.

Ratujmy razem staruszka, bardzo Was proszę. Ludzie go strasznie oszukali.

Monika

Przekaż darowiznę z imieniem ZEUS na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

ZEUS

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Zeusa

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.