Aktualizacja 16.11.2023 – Kolejne dobre wieści! Babcia już odebrana i bezpieczna. Przyjechała bardzo zmęczona i przygnębiona, starałam się od początku umilić jej te chwile, ale najwidoczniej potrzebuje czasu.

Babcia czeka teraz na wizytę weterynarza i kowala, po wszystkim, damy jej upragniony spokój i czas na zapoznanie się z nowym miejscem i nowymi zwierzętami. Mam nadzieję, że reszta staruszków szybko ją zaakceptuje i wesprą na nowej drodze życia. Dla niej ostatnie dni walki były bardzo trudne i rozumiem, że wiązało się to z wieloma emocjami, niekoniecznie tymi dobrymi.

Obiecuję, że już nigdy krzywda jej nie spotka. To koniec jej koszmaru.

Babcia 2

Aktualizacja 14.11.2023 – Podarowaliście zasłużoną emeryturę Babci! Kochani, bardzo Wam dziękuję za każde wsparcie i udostępnienia dla staruszki, bez Was nie byłoby możliwe wykupienie jej z rąk handlarza. Babcia może czuć się już bezpieczna, jeszcze dziś umówię transport na najbliższy możliwy termin. Jak tylko będzie z nami, natychmiast Was powiadomię. Zrobiliśmy to! Dziękuję!

Podarowaliście Babci zasłużoną emeryturę. Dziękuję!

Termin spłaty zaliczki mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Kwota brakująca do wykupu: 800 zł

Termin spłaty: 13.11.2023

Aktualizacja 13.11.2023
Kochani, nie wiem co robić. Misia ma dziś termin i jeśli ją spłacimy, będzie szansa dla jej córki. Ale termin ma też dzisiaj Babcia. U obu brakuje pieniędzy bym mogła pojechać i uratować te zwierzęta. Proszę Was Kochani o pomoc. U Babci nie brakuje już wiele, 800 zł i to jest już razem z transportem do mnie. Ale jak nie dam całej kwoty temu okropnemu człowiekowi, to on zabierze starowinkę na hak. I nic już nie zrobimy. Proszę ratujcie.

Monika

Babcia stała już uwiązana i gotowa do transportu. Zdążyli jej zdjąć jedyną rzecz jaką miała – wygodny kantarek, a założyli ciężki skórzany nie wiadomo po co. A ona taka słaba, taka zrezygnowana, zbyt stara by walczyć o własne życie.  Wie, że przegrała i nic jej nie uratuje.

Do handlarza przyjechałam z rozliczeniem, Babcia stała tam i czekała na swoją kolej. Od razu było widać, że zaraz ma wyjeżdżać. Dopytałam mężczyznę, jaka jest jej cena i za ile mogłabym ją odkupić. Uśmiechnął się i powiedział, że ona nie jest na sprzedaż, bo czekać „ze staruchą” nie zamierza… Nim zdążył dokończyć, wyjęłam 500 zł i powiedziałam, że jak poczeka to zapłacę te pieniądze za jej jedzenie. Podziałało, zmienił zdanie w moment. Pewnie szybko policzył, że zarobi na tym. Schował Babcie z powrotem do obory i powiedział, że mam do 6 listopada przywieźć 2000 zł, a pozostałe 3000 najdalej do 10 listopada. 

Babci odebrano prawo do życia „bo jest stara” i do niczego się już nie nadaje. Za lata pracy i rodzenia, jedyne, na co zasłużyła to poniżającą śmierć z ręki rzeźnika. Kupiłam jej trochę czasu, ale muszę jeszcze przekonać Was do pomocy. Nie mam wyjścia albo się uda, albo Babcia nie spędzi emerytury wolna, tylko zostanie zabita, a ludzie za to odpowiedzialni, umyją ręce z jej krwi i jeszcze wezmą pieniądze. Nic ich nie obchodzi jej życie.

Moi Drodzy, ja uważam, że Babcia powinna móc spędzić swoje ostatnie miesiące, a może lata życia wolna i szczęśliwa. Cierpi w milczeniu, nikt nie usłyszy jej, a uciec nie zdoła, jest zbyt słaba i wyniszczona pracą dla ludzi.

Proszę dziś o pomoc dla staruszki, ona też chciałby poczuć się dobrze choć przez chwilę. Może dołączyć do reszty moich emerytów, którzy mieli równie ciężko, jak ona. Bardzo proszę, dołączcie do ratunku.

Przekaż darowiznę z imieniem BABCIA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

BABCIA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Babcię

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.