Raja jest bezpieczna! To cud… Dziękuję!

Aktualizacja 07.11.2023 – Mimo trudu i przeciwności losu Raja jest dziś bezpieczna i wolna! To dzięki Wam udało się podarować jej życie, które zostało prawie zakończone, przez ludzi, dla których była jedynie maszynką do robienia kolejnych pieniędzy. Raja nie dawała się już zaźrebić, więc jej życie miało się skończyć, a ona sama zostać jedynie smutnym wspomnieniem. Na szczęście tak się nie stało…

Dziś szczęśliwa i przede wszystkim z gwarancją, że nigdy już jej krzywda się nie stanie, żyje w zaprzyjaźnionej stajni, gdzie może odkrywać to życie na nowo. Choć już nie najmłodsza, daliście jej szansę, za co bardzo Wam dziękuję. Każde zwierze zasługuje na szacunek i dobre życie, bez Was Raja nigdy by go nie poznała.

Raja

Kochani, jej życie polegało na ciągłym bólu i stracie, nie wyobrażam sobie, jak wiele wycierpiała się przez całe swoje życie, ale to już przeszłość. Wiem, że długo nie wypełnimy jej pustki, ale będziemy nad tym pracować, by każdego dnia czuła się lepiej. Tutaj w końcu będzie miała możliwość poznać życie z lepszej strony.

Zobaczcie na jej urodę, piękne długie skarpetki, dodają jej niesamowitego uroku. Błysk w oku i jej rozmiary wielu ludzi odstrasza, ale to naprawdę bardzo sympatyczna klacz, która chciała jedynie poczuć się dobrze. Dzięki Wam ma taką możliwość. Dziękujemy!

 

Aktualizacja 27.10.2023 – Raja uratowana! Kochani, podarowaliście jej życie, nigdy nie byłabym w stanie sama tego dokonać. Jesteście aniołami, z całego serac Wam dziękuję za to że jesteście. Jeszcze dziś umówię transport, jak tylko Raja dojedzie, natychmiast was poinformuję. ❤️❤️❤️

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota do wykupu: 1800 zł

Termin spłaty: DZIŚ!

Aktualizacja 24.10.2023 – Kochani, nawet już nie wiem co mam napisać. Uzbieraliśmy, aż 3900 zł to bardzo dużo, ale nadal za mało by Raję uratować. Handlarz czekać nie chce, chce pieniądze. Ogromna bezradność. Ona kiedyś była zdrowym, pięknym koniem, brała udział w wystawach hodowlanych. Aż trudno uwierzyć, do jakiego stanu doprowadzili ją ludzie. Teraz ma już tylko nas, bo nikt inny nie chce takiego konia.

By jej pomóc, dać dom i opiekę musimy dziś uzbierać jeszcze 1800 zł, wtedy będzie cała kwota za konia i transport. Ona kuleje, jest po ochwacie, wyniszczona. Proszę, pomóżcie odmienić jej życie na lepsze. Nie pozwólmy, by pojechała do ubojni.

Kochani, bardzo pilnie potrzebna jest Wasza pomoc. Stara Raja znalazł się w trudnej sytuacji. Jej przyszłość to rzeźnia, a jedyną szansą, aby uratować ją przed zapomnieniem i cierpieniem, jest nasza wspólna determinacja i dobroć. Jeśli nie my, to nikt już jej nie zdąży pomóc.
 

Raja nie dała się kolejny raz zaźrebić i nie przyniesie więcej żadnych korzyści. Więc postanowiono, że musi umrzeć, bo tak wyciśnie się z niej jeszcze ostatni grosz splamiony krwią. Przez wiele lat Raja rodziła źrebięta na rzeź, dziś prócz wyroku i pamięci o całym swoim smutnym życiu, nic więcej nie ma. A to wszystko zawdzięcza człowiekowi.

Ja się nie godzę na takie traktowanie zwierząt, bardzo nie chce jej też zostawić. Dlatego proszę Was, popatrzcie na nią, zobaczcie jak wygląda. I pomóżcie. Pozwólmy jej odpocząć, poczuć miłość i ciepło. Ratujmy ją, zanim będzie za późno. Jeśli ja mam mieć szansę na jej wykup, to muszę handlarzowi do czwartku dostarczyć zaliczkę w wysokości 2500 zł, reszta później. Cena życia Rai to 10500 zł. Płatne w zaliczce i jednej racie. Nic więcej nie udało mi się stargować, bo handlarz przelicza czas na pieniądze, na życiu klaczy kompletnie mu nie zależy.

Z całego serca dziś proszę, dołączcie do ratunku. Wspólnie możemy zmienić los biednej, wyniszczonej Rai. Sama nie poradzę sobie z jej wykupem. 

Przekaż darowiznę z imieniem RAJA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

RAJA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Raję

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.