Aktualizacja 09.07.2024 – Piękna, choć na fotkach troszkę obrażona Mania, już prawie miesiąc przebywa w swoim nowym domu adopcyjnym. Miewa się bardzo dobrze, widać, że odżyła i jest zadowolona z nowego miejsca. Cieszę się, bo na tym najbardziej nam zależało, by wreszcie poczuła się szczęśliwa i kochana.

Na miejscu poznała również nową koleżankę, Harmonię i jak piszą opiekunowie, stały się nierozłączne.

A dlaczego obrażona? Bo Mani nie spodobało się, że jej koleżanka aktualnie przebywała na drugim pastwisku bez niej. Dwie papużki nierozłączki…

IMG_20240707_142021

Aktualizacja 18.06.2024 – Mania przeszczęśliwa w nowym domu! Wygrzewanie się w słoneczku, spokój, kochający opiekunowie, przysmaki… Czego chcieć więcej? To wszystko udało się jej podarować dzięki Waszej pomocy. Dziękuję Wam że jesteście! ❤️

Aktualizacja 05.06.2024 – Mania pozdrawia Was ze swojego nowego domu adopcyjnego! W końcu i jej się poszczęściło… Życzcie jej powodzenia, przed nią same wspaniałe i szczęsliwe chwile! 

Chciałbyś zostać domem adopcyjnym? Tutaj znajdziesz wszystkie informacje

https://www.konikimoniki.org.pl/adopcja-realna/

 
Mania 1

Aktualizacja 22.11.2023 -Kochani, kolejna dobra wiadomość! Mania już dotarła! Bezpieczna i mam nadzieję, że choć ciut szczęśliwsza. Przed nią już same cudowne i spokojne dni, które nie będą nic miały wspólnego ze strachem, bólem i cierpieniem, a to wszystko dzięki Waszej wspaniałej pomocy!🫶

Kochani, ogromnie Wam dziękuję. Podarowaliście jej najwspanialszy prezent. Dziś, gdyby nie Wy, już by jej z nami nie było i mało kto by pamiętał, że w ogóle żyła. Teraz może w końcu odpocząć i zacząć wszystko od nowa… ❤️🐎

Mania 2

Aktualizacja 16.11.2023 – Mania uratowana! Kochani, zrobiliście to, Mania nie trafi do rzeźni! Jeszcze dziś umówię transport na najbliższy możliwy termin i jak tylko będzie z nami, dam Wam natychmiast znać. Z całego serca Wam dziękuję!

Kochani, URATOWALIŚCIE MANIĘ! Dziękuję!

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota: 2000 zł

Termin spłaty: 15.11.2023

Aktualizacja 15.11.2023 – Kochani, proszę, ratujcie Manię! Nie wiem, co się dzieje, jestem zrozpaczona, że Mania nie uzbierała na wykup. Już raz się za nią nie rozliczyłam, na szczęście handlarz zgodził się, by poczekać kilka dni. Gdy byłam u niego w piątek, powiedział, że najdalej do środy mam mieć pieniądze, a potem wywozi. Cieszyłam się, że dał jeszcze pięć dni, tyle że to nic nie zmieniło, bo już dziś trzeba za Manię zapłacić, a brakuje aż 2000 zł. Sama nie poradzę sobie z takim kłopotem, coraz bardziej się o nią boje.

Proszę. Mania pilnie potrzebuje Anioła, który pomoże ją uratować. To naprawdę koń potrzebujący pomocy. Jest niewidoma na jedno oczko, a teraz takie czasy, że jak ktoś ma wadę, to już nikt go nie chce. Mania ma tę wadę, a takimi końmi interesują się tylko handlarze zwierzętami rzeźnymi.
Proszę Kochani, ratujcie Manię. Do wieczora muszę ją spłacić, jeśli ma żyć.

Monika

Moi Drodzy, u handlarza stanęła kolejna bida, której niestety nie poszczęściło się w życiu. Mania przyjechała tutaj wraz ze swoją koleżanką, były ze sobą bardzo związane, ale tylko jedna z nich dostała szansę, odkupiło ją małżeństwo. Dla Mani miejsca już nie było, więc jej przyszłość została przesądzona. Nie chcieli jej, bo na jedno oczko nie widzi. Została sama. Kaleka i z wyrokiem, odrzucona i bez szans na kupca, dziś może liczyć tylko na Was.

Cena za życie Mani to 9800 zł. Handlarz dobrze ją sobie ceni, bo to duży koń. On wie, że w rzeźni chętnie ją przyjmą, więc dla niego nie ma różnicy komu ją sprzeda. Tylko dla nas ma to znaczenie. Tylko nam zależy na tym, by Mania nie umierała.

Kochani, jeśli mamy mieć szansę na wykup, musimy 2 listopada wpłacić 1800 zł zaliczki. Dostaliśmy sporo czasu, bo wyjeżdża „na groby”. Dodał, że czas to pieniądz i że musi być duży przemiał, a czekanie się nie opłaca. I żebym się cieszyła, bo chociaż raz mam więcej czasu.

Proszę, błagam dziś o życie dla Mani. Ona nigdy nie znajdzie domu, jej kalectwo skreśla ją z listy wartościowych zwierząt, które mogą ubiegać się o dom. U mnie może zostać na zawsze, jeśli tylko uda się ją wykupić. Proszę, pomóżcie podarować jej życie. Nie zostawiajmy jej samej. Ona i tak bardzo tęskni za swoją przyjaciółką, z którą ją rozdzielono.

Przekaż darowiznę z imieniem MANIA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

MANIA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Manię

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.