Pierwsze przebłyski wiosny ☀️🌿
Nasze końskie emerytury oficjalnie ogłosiły protest przeciwko zimie. 😄
Mróz? Nie dla nich. Wiatr? Absolutnie nie. Śnieg? „Prosimy to natychmiast wyłączyć.”
Ale wystarczyło, że wyszło słońce i całe stado „dziadków” momentalnie zmieniło zdanie o świecie. 🙂
Nasi emeryci nie szukają już domów, zostają z nami na zawsze. Tu jest ich miejsce, ich bezpieczna przystań i spokojna starość, na którą tak bardzo zasłużyli.
Ale wciąż wielu ich młodszych kolegów i koleżanek rozgląda się za kochającymi, odpowiedzialnymi domami. Wiosna to piękny moment na nowy początek, także adopcyjny.
Jeśli masz możliwości i chęci podarować dom, zapraszam do wypełnienia formularza adopcyjnego:
https://www.konikimoniki.org.pl/adopcja-realna/
Może właśnie tej wiosny czyjeś życie zmieni się na zawsze. 🙂
POZNAJ ZWIERZAKI SZUKAJĄCE DOMU
CZEKAJĄ NA TWOJĄ POMOC
Karolinka pracowała z niepełnosprawnymi dziećmi. Dziś ma wyrok śmierci…
Karolinka pracowała z niepełnosprawnymi dziećmiA DZIŚ ZAMIAST EMERYTURY, MA WYROK
Wasza pomoc sprawi, że ich życie będzie łatwiejsze
Wasza pomoc sprawi, że ich życie będzie łatwiejsze Potrzebna kwota:
Jagódka od pierwszego dnia życia, była skazana na rzeź
Jagódka od pierwszego dnia życia, była skazana na rzeźUrodziła się
Malwinka od urodzenia miała wyrok śmierci…
Malwinka od urodzenia miała wyrok śmierci...To jej jedyna nadzieja na
Pukusiowi zostało tylko kilka godzin…
Dzieci pytały o małego Pukusia... Nie wiedzą że dziś ma
Jaga po operacji, niestety konieczna była amputacja
JAGA PO OPERACJINIE UDAŁO SIĘ URATOWAĆ NOGI 11.06.2026 Kochani... Nie zawsze udaje







