Aktualizacja 03.07.2024 – Cysia i Kruszynka przyjechały razem i tak… Nie rozdzielają się na krok. 🙂 Dziewczynki już po kwarantannie i wizycie weterynarza. Obie to zdrowe pełne sił ośliczki, które są przesympatyczne. Szukają kontaktu z człowiekiem, pragną miłości i czułości. Mogą być pewne że tutaj znajdą to, o czym marzą.

Stado osiołków się nam powiększa, każdy nowy członek to niesamowita frajda dla innych zwierząt. Choć czasami pojawiają się konflikty, to jednak osiołki żyją wspólnie w całkiem dobrej relacji. To przekochane zwierzęta, które nigdy nie chciałby krzywdy dla bliźniego. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego człowiek tak bardzo je upadla.

Dziękuję Wam za pomoc dla dziewczynek, teraz nie pozostało im nic innego niż cieszyć się każdym dniem na nowo. I to wszystko dzięki wspaniałym ludziom o dobrych sercach.

Kruszynka
Aktualizacja 28.06.2024 Dziękuję!!! Udało się… Wątpiłam, bałam się że jednak się nie uda, ale dzięki Wam wszystko się zmieniło. Kruszynka jest w pełni bezpieczna, już niebawem będzie z nami, jak tylko ją odbierzemy. Ja zajmę się teraz kwestią transportu. Nie wiem naprawdę jak Wam dziękować, to wszystko co zrobiliście… To niesamowite!

Kruszynka ocalona przed rzeźnią. Dziękuję

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota do wykupu: 750 zł + transport

Termin spłaty: 27.06.2024

Aktualizacja 27.06.2024 – Kochani, mamy tylko czas do końca dnia na spłacenie Kruszynki.

Pamiętacie ją? Dwa dni temu udało nam się zapłacić zaliczkę, by odroczyć wyrok, ale handlarz nie da już ani dnia dłużej bidulce. Musimy dziś ją rozliczyć albo rano wywiozą ją do rzeźni i wtedy nie będzie już odwrotu. Tak bardzo martwię się o jej los, boję się że nie damy rady, że ją stracimy, a tego sobie nie będę mogła wybaczyć.

Błagam z całego serca o pomoc, do wykupu brakuje jeszcze 750 zł, do tego dojdzie koszt transportu, ale to mniejszy problem… Najważniejsze to zdążyć z pieniędzmi dla handlarza, który nie będzie miał żadnej litości ani dla niej, ani dla nas.

Wszystko okaże się w najbliższych godzinach, mam nadzieję, że się uda…

Aktualizacja 26.06.2024 – Dziękuję Wam ogromnie za pomoc dla Kruszynki! Udało się zebrać zaliczkę, a nawet więcej. Do wykupu brakuje na daną chwilę 1250 zł + dojdzie koszt transportu. Czas na jej spłatę mamy do czwartku. 

Mamy Kruszynki już nie ma, ośliczka została zupełnie sama z wyrokiem śmierci!

Stała tam sama… Przerażona trzęsła się ze strachu na swoich krzywych nóżkach. Nawet kiedy do niej podeszłam, odwracała głowę, by nie patrzeć w moje oczy. To ludzie ja skrzywdzili, odebrali to, co kochała najmocniej na świecie… Odebrali jej mamusię, a teraz odbiorą życie i jej.

Mam ogromne obawy, kiedy pisze ten tekst czy zdążymy, dzień lada moment się kończy, a handlarz zgodził się poczekać jedynie do wieczora. Dałam mu już 300 zł, ale potrzeba jeszcze 700, by odroczyć wyrok. Nic więcej niestety nie udało mi się ugrać. Dla handlarza to pasożyt, który trzeba jak najszybciej spieniężyć. Wyrzucić jak śmiecia, który tylko leży i przeszkadza. Dla niego osiołki nic nie znaczą. Zresztą, doskonale wiecie że nie tylko dla niego, ale i dla wielu ludzi.

Kochani, życie Kruszynki to koszt 3100 zł. Ośliczki były dwie, ale jednej już nie ma. Spóźniłam się kilka godzin… Nie wybaczę sobie, jeśli przegram też bitwę o życie tego maleństwa.

Dlatego proszę Was z całego serca o pomoc dla niej. Bidulka może dołączyć do stada uratowanych już osiołków, znaleźć spokój i bezpieczeństwo. Ale póki nie zapłacimy za jej życie, to nadal nic nie jest pewne. Jeśli dziś dopłacę jeszcze 700 zł, handlarz da mi czas na zebranie reszty. Wiem, że to niewiele, ale nic więcej nie mogę zrobić. Proszę, pomóżcie uratować Kruszynkę, ona nie musi umierać…

Przekaż darowiznę z imieniem KRUSZYNKA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
SWIFT: BPKOPLPW
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

KRUSZYNKA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Kruszynkę

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.