Aktualizacja 17.03.2023 – Kilkoro z Was pytało o losy pięknej Tequilli i jej maluszka. Tak więc są i one! Mały już nie jest taki „mały” i po ponad pół roku, urósł o dobre kilkanaście centymetrów i przybrał na wadze. 💗
 
Tequilla jako mama jest bardzo szczęśliwa że może w tak pięknym miejscu wychowywać swoje dzieciątko i patrzeć jak odkrywa świat. Oboje przebywają nadal w zaprzyjaźnionej stajni, gdzie są zaaklimatyzowane i czują się komfortowo. Zobaczcie zdjęcia, czy to nie cudowny widok zadowolonych ze swojego losu zwierząt?🐴💖
 

Aktualizacja 19.09.2022 – Tequila przedstawia Wam swojego maluszka! Wszystko odbyło się bez komplikacji i stresu. Dzięki Wam, oba życia dziś mają wspaniałą przyszłość!
Dziękuję Wam! Zachęcam do śledzenia strony, gdzie regularnie będą pojawiały się wieści o tym jak maluszek dorasta pod czujnym okiem swojej mamy.

 

 

Aktualizacja 12.08.2022 – Tequila już jest odebrana i przewieziona do zaprzyjaźnionej stajni, która jest blisko handlarza. Nie chciałam jej męczyć długą podróżą do mnie ze względu na zaawansowaną ciążę. Prawdopodobnie zostanie tu aż do urodzenia źrebaczka.

Dziewczyny wykąpały ją i pięknie uczesały. Jak widać na filmie Tequila czuje się dobrze i bardzo lubi jeść jabłka prosto z drzewa. Czekamy na narodziny źrebaczka. Tequila i źrebaczek co pod jej sercem zostali uratowani dzięki Waszej wspanialej pomocy. Dziękuję że jesteście ze mną i pomagacie mi ratować te cudowne konie.

Tequila jest w zaawansowanej ciąży i czeka na transport do rzeźni!

Koszt wykupu i transportu: 9500 zł

Termin spłaty: 11.08.2022 

Aktualizacja 10.08.2022 Kochani, wszystko wskazuje na to że uda się uratować Tequilę i źrebaczka co ma pod sercem. Brakuje tylko 400 zł. Jutro muszę je wpłacić handlarzowi. Proszę o pomoc!!!

Aktualizacja 05.08.2022 Kochani, zaliczka jest już u handlarza. A ja dostałam czas do czwartku na zebranie reszty pieniędzy. Czasu jest bardzo mało. A Tequila w każdej chwili może urodzić. Błagam Was o pilną pomoc!!! Handlarz powiedział że to ostateczny termin. Jak nie wpłacę pieniędzy to pójdą na rzeź.

Aktualizacja 04.08.2022 Kochani, zbiórka idzie słabo a jutro muszę wpłacić zaliczkę za życie Tequili. Jak się nie uda to ona i źrebaczek co u niej jest w brzuszku pojadą do rzeźni. Brakuje jeszcze 700 zł do zaliczki. Bardzo Was proszę o pomoc!!!

Tequila jest w zaawansowanej ciąży. Pod swoim końskim serduszkiem nosi źrebaczka. Coraz ciężej jej się chodzi, szybko się męczy, ma duży apetyt.
Wiem coś o tym, bo moją Basię też nosiłam pod serduszkiem, ciężej mi się chodziło, szybciej się męczyłam i miałam dobry apetyt.
Tylko z tą różnicą, że miałam kochające mnie osoby wokół. Ktoś się o mnie troszczył, czułam się bezpieczna i spełniona jako kobieta.

Tequila i źrebaczek spoczywający pod jej serduszkiem czekają na transport do rzeźni. Są pozostawieni sami sobie, bezbronni i wystraszeni. Tequila rozgląda się po boksie, szukając ratunku. Jako mama oddałaby życie za swojego bobaska. Ale nic nie może zrobić. Po prostu nic.
Widzę to i serce mi pęka z rozpaczy, ale cieszę się, że tu trafiłam. Że ją znalazłam. To jakieś zrządzenie losu. Jako mama, kobieta i człowiek wiem, że muszę jej pomóc.

 

Pytam się handlarza skąd ma Tequilę. Chcę pojechać do osoby, która sprzedała na rzeź źrebną klacz i powiedzieć jej w twarz co o tym myślę. Zaciskam pięści. Handlarz mówi, żebym nie szumiała, bo więcej nie sprzeda mi żadnego konia. Zaciskam tylko zęby ze wściekłości. Na to sobie nie mogę pozwolić, handlarz jest mi potrzebny, żebym mogła ratować konie. Kładę uszy po sobie. Pytam się o cenę Tequili.
9500 zł. No tak, bo jest ciężka. Tequila została pokryta i upasiona tylko po to, żeby jak najwięcej ważyć. Do piątku mam zapłacić zaliczkę 3000 zł. Jak nie to źrebna Tequila pojedzie na rzeź.
Kolejny raz proszę Was o pomoc. Tym razem dla dwóch koni – Tequili i źrebaczka pod jej serduszkiem.

Przekaż darowiznę z imieniem Tequila na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

Tequila

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7928

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Tequilę

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJE ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Przekaż darowiznę z imieniem Tequila na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

Tequila

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7928

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Tequilę

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.