14.06.2022 Sandra bezpieczna. Wspólnie daliśmy radę spłacić jej życie. Klacz jest bezpieczna w swoim domu adopcyjnym. Przed nią już tylko dobre życie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie dla Sandry, bez Waszej pomocy nie było by jej już z nami.

Jeśli masz pytania – proszę o kontakt: Monika 570 666 540

Fundację prowadzę sama, nie mam pracowników ani biura ale mam Was i ocaliliśmy razem Sandrę. Dziękuję!

 

11.06.2022 Kochani, spóźnione ale dobre informacje. Sandra spłacona. Było bardzo trudno, choć konie ratuję od wielu lat, to fundację prowadzę od niedawna. Nie mam szerokiego grona darczyńców i uzbieranie na kolejnego zwierzaka jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Bardzo Wam dziękuję za zaufanie jakim mnie obrażacie, za każdą złotówkę, każdy telefon, dobre słowo. Wiem, że choć jest trudno to nie jestem sama, a Wam tak samo zależy na życiu tych zwierząt. Wiem, że razem możemy zrobić wiele dobrego.
Bardzo dziękuję, że stanęliście po stronie Sandry. Bez Was nie miałaby szansy na ratunek. W najbliższych dniach pojawią się tu zdjęcia i filmy.

Podaruj Sandrze życie zamiast śmierci

Koszt wykupu i transportu: 7600 zł

 

„Siwy  pysk zaciska rzeźnicka lina. Tutaj nie ma nowych kantarów, dostajesz to, co zostało po poprzednim nieszczęśniku, którego już nie ma. Może ma lepiej niż Ty, bo już się nie męczy, bo już go nie boli, nikt na niego nie krzyczy, nie pogania. Mnie pasą na rzeź, podsuwają zboże, siano, żebym więcej ważyła przed śmiercią, bo wtedy dostaną więcej pieniędzy. Pieniądze-to one zniszczyły mnie i moje życie. To przez nie konie jak ja, idą na rzeź.

Mam na imię Sandra i moja historia nigdy nikogo nie interesowała. Teraz już za późno by, rozpaczać nad tym, co przeżyłam, skoro niedługo zabierze mnie mrok.  Czy jest jeszcze dla mnie nadzieja? Nie wiem. Może ty mi powiesz? Przecież znasz ten świat zdecydowanie lepiej niż ja…”

Sandra ma zaledwie kilka lat. Handlarz nie mówi, skąd przyjechała. Nic o niej nie wiem. Czeka na spłatę, na ocalenie życia. Jeśli się nie uda zebrać potrzebnej kwoty, będzie musiała wrócić do obory i pojedzie na ubój.

Żeby Sandrze podarować życie zamiast śmierci, potrzebujemy do 24  maja uzbierać 7600 złotych. Tyle wynosi dług Sandry. Kilkuletniej klaczy, której historia jest mi nieznana. Siwego konia, który tak jak każdy chciałby mieć dom,  dobrą opiekę i wieść spokojne życie.

Ratuję Sandrę

wybierz kwotę

lub

PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com

Dokonaj darowizny z imieniem

Sandra

na konto

PKO BP: 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785

IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785

Fundacja "KONIKI MONIKI"
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

Wyślij SMS o treści

SANDRA

na numer 7420
(koszt 4,92zł)

na numer 7928
(koszt 11,07zł)

Regulamin tapet
DZIĘKUJEMY ZA POMOC
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.