Aktualizacja 22.04.2023  Kochani, Pimpuś jest już z nami. Koziołek jest zestresowany i na razie będzie pilnowany, żeby mógł się oswoić z nową sytuacją i mniej denerwować. Jeszcze nie wie że trafił w miejsce, gdzie może czuć się bezpieczny.

 
Wszystkie zwierzęta są nim bardzo zainteresowane, a w szczególności kucyki. Pimpuś przez kilka pierwszych dni będzie w odosobnieniu, żeby nic się nie stało, a później z czasem będziemy zapoznawać go z resztą. Z całego serca Wam dziękujemy za ratunek dla koziołka. Od dziś może mieć pewność, że żadna krzywda go już nigdy nie spotka, a to wszystko dzięki Wam! Dziękuję Wam również za wasze ogromne serca i miłość do zwierząt. 💓🐐
 

 

 

Aktualizacja 21.04.2023 – Dziękuję! Nie wiedziałam czy Pimpuś poruszy Wasze serca, ale udało się zebrać błyskawicznie całą kwotę na jego wykup, postaram się jak najszybciej go zabrać i dać wolność i szczęśliwe życie. Kochani, z całego serca Wam dziękuję! Jak tylko koziołek będzie z nami dam Wam natychmiast znać. Tak bardzo się cieszę że się udało…

Pimpuś otrzymał błyskawiczną pomoc! 

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota: 350 zł

Termin spłaty: 20.04.2023

Wczoraj, kiedy byłam u handlarza wpłacić ratę za Franię, zobaczyłam małego koziołka stojącego w stanowisku dla krów. Zdziwiło mnie to, bo nigdy nie widziałam tam takiego zwierzaka. Pimpuś próbował zdjąć z głowy jakiś stary kantar od kucyka, który ktoś mu założył tył na przód. Strasznie się przy tym denerwował i cierpiał. Paski częściowo mu zasłaniały oczy, tak, że uderzał głową o kraty i ścianę. Pomyślałam że za chwilkę sobie rozwali głowę, albo wsadzi kopytka pomiędzy pręty i je połamie. Bidulek miotał się strasznie po tej klatce. Ciężko się na to wszystko patrzyło.

Handlarz mówi, że dostał dziś rano koziołka w prezencie, jak przyjechał transport kolejnych zwierząt, których już niestety u niego nie ma. Dla nich nie ma nadziei, przyjechałam zbyt późno.

Ponoć Pimpuś stał gdzieś razem z krowami i tylko robił kłopoty, więc go oddali, a paski na jego głowie, mają pomóc utrzymać biedaczka, by nie zwiał i poczekał na swoją kolej…

Kiedy spytałam o jaką kolej chodzi, handlarz powiedział że ma na niego kupca, który już będzie wiedział co z nim zrobić, a jedyne co go czeka to szybka śmierć. Nie zastanawiając się długo, zaproponowałam że go odkupię, u mnie jest dużo zwierząt i z pewnością poczułby się szczęśliwy wśród osiołków. Handlarz powiedział że już go komuś obiecał za 300 złotych. Ale jak w czwartek wieczorem wpłacę 350 złotych to mi go zostawi.

Kochani, ta sytuacja jest wyjątkowa, nigdy nie ratowaliśmy koziołka, a ten stoi tam sam, z bóg wie jakim losem na karku i straszną przyszłością, która ma się spełnić już jutro. 

To niewielkie istnienie też zasługuje na życie, tak jak każde inne, Pimpuś nie musi umierać. 

Bardzo proszę o pomoc, jemu też należy się coś od życia! Te kilka godzin może odmienić jego los.

Przekaż darowiznę z imieniem PIMPUŚ na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

PIMPUŚ

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Pimpusia

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Przekaż darowiznę z imieniem PIMPUŚ na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

PIMPUŚ

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Pimpusia

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.