Aktualizacja 07.11.2022 – Uratowany miesiąc temu Patryczek przeżywa swoje życie kompletnie na nowo i to w dużo lepszych okolicznościach niż wcześniej. Jego dni wyglądają teraz zupełnie inaczej, każdy dzień jest wyjątkowy i nie brakuje w nim miłości, bezpieczeństwa ani wspaniałych ludzi, którzy o niego dbają. Patryczek również jest ogromną pociechą dla swoich opiekunów, zobaczcie sami jak jego życie się odmieniło i nabrało kolorów odkąd wyrwał się z sideł śmierci. Takie wieści lubimy!

 

Aktualizacja 14.10.2022 – Kochani, Patryczek już jest w pełni bezpieczny w nowym domu adopcyjnym. Postarałam się jak najszybciej odebrać go i przewieźć w nowe miejsce, gdzie już nigdy nie spotka go nic przykrego. Zobaczcie zdjęcia, jaki jest szczęśliwy. Już zdążyłam zauważyć że to niezły urwis, ciągle szaleje, ale to chyba ze szczęścia!

Dziękuję Wam za tak ogromne wsparcie i szybką reakcje dla tego malucha. Od dziś Patryczek zaczyna życie na nowo! 

 

 

Aktualizacja 14.10.2022 – Kochani, niesamowita wiadomość! Dzięki hojnemu darczyńcy, udało się przed czasem zebrać pełną kwotę na wykup Patryczka! Dziękuje Wam z całego serca za tak wielkie zaangażowanie w jego ratunek. Jeszcze dziś postaram się dać więcej informacji oraz zdjęcia. 

 

Patryczku, przepraszam Cię, że nie mogę teraz przyjść i zabrać Cię z piekła. Przepraszam, że musisz znosić to cierpienie i strach. Przepraszam jeśli się nie uda…

Koszt zaliczki: 1200 zł

Termin spłaty: 13.10.2022

Patryczku, przepraszam Cię, że nie mogę teraz przyjść i zabrać Cię z piekła. Przepraszam, że musisz znosić to cierpienie i strach. Przepraszam, że nie wiem, czy uda mi się przekonać ludzi, żeby pomogli mi uratować Ci życie…

Patryk o pięknej białej maści i niewielkich kucykowych wymiarach, kiedy to czytasz, odgrzebuje zapewne kopytkiem garstkę sianka, jaką z politowaniem dostał na ostatnie dni życia. Skazany na śmierć, nie widzi już dla siebie ratunku, bo człowiek nigdy nie podarował mu niczego dobrego. On innego życia nie zna i bez Waszej pomocy nie uda mu się już poznać.

Patryczek mieszkał na wsi, jak wielu takich jak on, w końcu musiał stanąć w kolejce po śmierć. Nie przynosił zysków, więc dla swoich opiekunów był zbędny i niechciany. Handlarz wspominał, że Patryczek był dla córki właściciela, że odkupił go za grosze o jakiegoś chłopa, ale potem się znudził, co skłoniło go do sprzedaży, a że w ten sposób i najszybciej i najłatwiej, to dziś jedyne, z czym się ostał, to bezwzględny wyrok śmierci. Całe życie przerzucany z miejsca na miejsce, by na końcu zostać zabitym w rzeźni – taki los zaserwował mu człowiek.

Za życie Patryczka handlarz domaga się 3200 zł, do 13 października mam zjawić się z zaliczką, inaczej ślad po małym kucyku zaginie na zawsze. Nie ma dyskusji ani szans na negocjacje, to handlarz tu ustala warunki, a ja muszę na nie przystać, jeśli chce uratować kolejną niewinną istotę.

Patryczku, przepraszam cię, jeśli się nie uda, choć ty wciąż tam czekasz, musisz wiedzieć, że będę walczyć o Ciebie do samego końca. Błagam Was o pomoc dla Patryczka. Dla małego zapomnianego i odrzuconego śnieżnobiałego kucyka, który pragnie żyć.

Przekaż darowiznę z imieniem Patryk na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

Patryk

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Patryk

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Przekaż darowiznę z imieniem Patryk na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

Patryk

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Patryk

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.