Aktualizacja 28.10.2022 – Kochani, Niunia jest już z nami od tygodnia. Okazała się niesamowicie sympatyczną ośliczką.

Jej ciekawość nie ma granic, zagląda wszędzie gdzie się da i zaczepia wszystkie kucyki. Upodobała sobie garaż, w którym chciałaby ewidentnie zamieszkać, ale niestety musiałam ją przeprosić i wytłumaczyć że to nie jest jej dom. Teraz nabiera kilogramów, dzięki specjalistycznej paszy. Mam też przypuszczenia iż może być w ciąży, ale to się dopiero okaże. 

 

 

 

Aktualizacja 21.10.2022 – Serdecznie dziękuję Wam za podarowanie życia ośliczce Niuni! Zdążyłam już odebrać biedaczkę. Jak widać jest troszkę przerażona zaistniałą sytuacją, jednak z czasem z pewnością zrozumie że wszystko dobrze się skończyło. 

Jestem wielce wdzięczna Wam kochani, za podarowanie kolejnego życia. Wszyscy jesteśmy, razem z Niunią. Dziękujemy Wam!

 

Aktualizacja 19.10.2022 – Serdecznie dziękuję każdemu z Was za wsparcie dla ośliczki Niuni. Udało się zebrać pełną kwotę na jej wykup. 

Niunia jest już w pełni bezpieczna i jej życiu nic nie zagraża. Jestem wielce wdzięczna za pomoc jaką zaoferowali ludzie tej bidulce. Od dziś już nigdy więcej nie będzie musiała mierzyć się ze złymi wydarzeniami i ludźmi. Od dziś Niunia zaczyna nowe, szczęśliwe życie. Składam serdeczne wyrazy szacunku i podziękowania. Niebawem dodamy zdjęcia oraz więcej informacji o Niusi. 

 

PILNE!!! Pojutrze kończy się zbiórka na Niunię a brakuje 600 zł. Handlarz chce ją zawieźć do rzeźni. Proszę o pomoc! 

Brakująca kwota: 600 zł.

Termin spłaty: 20.10.2022 

Aktualizacja 18.10.2022 Kochani, zbiórka na Niunię idzie bardzo źle. Pojutrze muszę za nią zapłacić a wciąż brakuje 600. Proszę nie zostawiajcie tej ośliczki  samej.

Aktualizacja 13.10.2022 – Bardzo Wam dziękuję za ogromne zaangażowanie dla ośliczki Niuni. Mamy potrzebną zaliczkę, co pozwoliło odroczyć termin na kilka dni. 

Ośliczkę Niunie zobaczyłam pierwszy raz w telefonie. Zdjęcie przysłał mi handlarz, z dopiskiem czy chcę, cytuję „tą paskudę”

Niunia nieśmiało patrzyła w obiektyw aparatu, który robił jej zdjęcie, oślepiając przy okazji mocnym fleszem jej smutne oczka. Ona już straciła nadzieję, na to, że jeszcze czeka ja coś więcej niż śmierć.

Zapewne w jej główce przewija się miliony pytań beż odpowiedzi… Jej spojrzenie pyta:

Dlaczego zawiodłam?

Co zrobiłam nie tak, że muszę umierać?

Czy wszystkie osiołki jak ja muszą tak cierpieć?

Czy świat naprawdę jest dla nas taki okrutny?

Niestety tak jest, lecz Niuni tego nie sposób wytłumaczyć. Niechciana i porzucona, trafiła do miejsca, skąd nie ma ucieczki, a jedyna droga prowadzi do rzeźni.

Kochani, Niunia musi żyć, zasługuje na coś więcej niż śmierć pod rzeźnickim nożem. Nie chcę nawet myśleć, przez co przeszła nim trafiła w to miejsce, gdzie była szybciej i dlaczego nie dano jej żadnej szansy. Takich jak ona nikt nie chce trzymać u siebie w domu. Nazywana darmozjadem i paskudą, ma tylko jedną szansę na ratunek. Albo wspólnie uda nam się podarować jej życie i odmienić los, na który skazał ja człowiek, albo ta jesień będzie jej ostatnią.

Handlarz domaga się za życie Niuni 2800 zł. Do środy 12 października muszę przynieść mu 1400 zł zaliczki, by zyskać kolejne kilka dni na zebranie środków na jej wykup. Czas jest tutaj bezwzględny i leci bardzo szybko, każda kolejna minuta i sekunda zbliża Niunie do śmierci, a ja nie mogę na to pozwolić, by jej los potoczył się w taki sposób, ale sama nie dam rady jej pomoc. Błagam Was o ratunek dla ośliczki Niuni, która niczemu winna została pozbawiona prawa do życia.

Przekaż darowiznę z imieniem Niunia na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

Niunia

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Niunie

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Przekaż darowiznę z imieniem Niunia na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

Niunia

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Niunię

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.