Aktualizacja 26.01.2024 – Czy ktoś pamięta jeszcze Muzę? Ta piękna klacz została ocalona dzięki Wam w maju poprzedniego roku. Przed sobą miała już praktycznie pewną śmierć, a dziś, kilka miesięcy od tamtych wydarzeń ma wspaniały dom adopcyjny, wokół siebie kochającą rodzinę, która jest dla niej oparciem. Dzięki Wam ta klacz ma szczęśliwe życie i nie została jedynie wspomnieniem tych, którzy to życie chcieli jej odebrać.

Na zdjęciach Muza w domowym SPA. 🙂

2
1

Aktualizacja 22.05.2023 – Uratowana Muza jest już w pełni bezpieczna! Kochani, zobaczcie, jakiej pięknej istocie podarowaliście życie. Jest to kolejna ofiara systemu i ludzi, którzy patrzyli na nią jedynie jak na przedmiot, który może przynieść zysk.

Muza jest bardzo łagodną i spokojną klaczą. Jest niesamowicie ufna i z pewnością przeżyje jeszcze nie jedną piękną chwilę. Dzięki Wam nie straciła życia, czyli tego, co ma najcenniejsze. Po odwiedzinach weterynarza i kowala odpocznie i dam jej czas i miejsce na zaaklimatyzowanie się. To koniec koszmaru, jej życie teraz się zmieni na dużo lepsze. I tak już zostanie na zawsze. Dziękuję!

 

Aktualizacja 17.05.2023 – Muza uratowana! Kochani, udało się zebrać całą potrzebną kwotę na wykup klaczy. Serdecznie Wam dziękuję, sytuacja jest już pewna – odbieramy Muzę i dajemy nadzieję, przyszłość i przedewszystkim życie. 

Jak tylko wszystko załatwię, natychmiast dam Wam znać. Dziękuję! 

Muza uratowana! Dziękuję!

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota do raty: 650zł

Termin spłaty: 16.05.2023

Aktualizacja 16.05.2023  – Moi Drodzy, wczoraj Basia zapytała mnie, kiedy przyjedzie do nas Muza. Widocznie podsłuchała jak rozmawiam z handlarzem.

Powiedziałam jej: „Kochanie nie wiem, bardzo ciężko idą ostatnio zbiórki, a te biedne koniki tygodniami czekają w niebezpieczeństwie na pomoc. Dobrzy ludzie pomagają jak mogą, ale przez ten kryzys mają coraz mniej pieniążków i dlatego jest tak trudno uratować konika. I wspólnie zaczełyśmy szlochać…

Niestety nic więcej nie mogę zrobić, by zmienić rzeczywistość.

Basia przyniosła swoją skarbonkę i wyjęła 30 złotych, powiedziała, że to dla Muzy. Złote serduszko ma ona i jest tak samo wrażliwa jak ja. Wzięłam te 30 złotych, podziękowałam i obiecałam że uratujemy Muzę.

Ale ze zbiórki na zbiórkę mam coraz większe wątpliwości, boję się tego momentu który musi nadejść, że nie uda się zebrać pieniędzy i jakiś biedaczek zostanie zabity.

Dziś proszę Was o brakujące 650 złotych do raty dla Muzy. 

Mam nadzieję, że to nie Muza będzie tym pierwszym koniem, którego nie uda się uratować.

Muza wpatruje się we mnie maślanymi oczami, jakby błagała o dotyk, o uwagę, a może o odrobinę czułości. Nozdrza poruszają się powoli i głęboko, jakby chciała wciągnąć mój zapach.

Zaczyna cichuteńko rżeć.

Podchodzę i przytulam ją bardzo mocno. Z jej płuc dobiega głębokie westchnięcie, jakby spadł jej z serca ogromny kamień.

Z moich oczu płyną łzy, jestem tak samo wzruszona, jak Muza. Stoimy tak bardzo długo.

Ile ta biedaczka stoi sama w boksie, bez kontaktu z innymi końmi i człowiekiem? Jak bardzo musi być samotna? Jaka jest jej historia? Ile złego wycierpiała w swoim życiu?

Tego nie wiem. Handlarz nie chce mi powiedzieć, skąd ją kupił i jaki był powód sprzedaży. Pewnie to jakaś smutna historia.

Błagam go, żeby pozwolił mi ją zabrać, chcę, żeby poczuła się bezpiecznie. Basia na pewno ją pokocha od pierwszego wejrzenia. Muza ma coś takiego pięknego w sobie, że nie mogę się z nią rozstać.

Lecz handlarz jest bezwzględny, płacz i błaganie nic nie pomoże. A nawet może zaszkodzić, bo jest niedowartościowanym człowiekiem z kompleksami i uwielbia dręczyć ludzi i zwierzęta.

Życie Muzy kosztuje 6800 złotych. Już wpłaciłam 800 złotych zalioczki, a dziś muszę wpłacić ratę 3000 złotych. Na ten moment brakuje mi 650 złotych.

Bardzo Was proszę o ratunek dla Muzy! Serce mi pęka, kiedy to piszę.

Przekaż darowiznę z imieniem MUZA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

KONIE

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Muzę

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK

Przekaż darowiznę z imieniem Muza na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

KONIE

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Muzę

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.