Aktualizacja 04.11.2022 – Malwinka dotarła do nas i już zaczęła zapoznawać się z nowym domem. Jak widać jest lekko zdezorientowana, ale niebawem z pewnością się zaaklimatyzuje. Dziś zdążyła zjeść już śniadanko i poznać część moich zwierząt. Dziękuję Wam z całego serca za pomoc w uratowaniu Malwinki. Jesteśmy z Basią bardzo zadowolone z jej towarzystwa i wierzymy że Malwinka również nas polubi. Tylko musimy dać jej troszkę czasu. 

 

 

 

Aktualizacja 03.11.2022 – Kochani! Dziękuję Wam za ogromne wsparcie dla Malwinki. Udało się zebrać potrzebną kwotę na wykup kucki. Poinformowałam już handlarza i jestem w trakcie organizowania już transportu do mojej stajni. Dziękuję serdecznie również Panu Damianowi (instagram. @dzik_ws) za udostępnienie i pomoc. Jestem ogromnie wdzięczna za to jak wielu ludzi chce pomóc ratować zwierzęta skazane na śmierć. Malwinka odzyska wolność i dostanie nowe, wspaniałe życie. A to wszystko dzięki Wam! Dziękuję!

Jak tylko Malwinka do nas przyjedzie, odwiedzi ją weterynarz i kowal. Będzie ona wymagała większej opieki, ponieważ jej stan wskazuje na chorobę. Wyczekujemy już Malwinki i kiedy będzie już na miejscu, udostępnimy Wam jej nowe zdjęcia. 

Malwinka patrzyła na mnie ukradkiem zza krat, kiedy przechodziłam z handlarzem przez jego oborę

Brakująca kwota: 1700 zł

Termin spłaty: 03.11.2022

Aktualizacja 02.11.2022

Alarm! Jutro kończy się zbiórka na życie maleńkiej Malwinki. Już nie wiem skąd wziąć pieniądze. Błagam, pomóżcie jej, nie zostawiajcie jej w rzeźni. Ona tam stoi i na mnie czeka. Obiecałam, że po nią wrócę.

Aktualizacja 28.10.2022 – Kochani, serdecznie dziękuję za wsparcie dla małej Malwinki. Udało się zebrać potrzebną zaliczkę. Handlarz wyznaczył kolejny termin na 3 listopada. Tego dnia muszę mu donieść pozostałą kwotę. Proszę, nie odwracajcie się od niej, ona bez nas sobie nie poradzi… A jesteśmy już naprawdę blisko. 

Parsknęła delikatnie, jakby chciała zwrócić moją uwagę na siebie. Nie musiała tego robić, bo już na wejściu dostrzegłam ją jak grzebała w garstce słomy swoim kopytkiem.

Widzę Cię Malwinko pomyślałam. Wtedy ona uniosła głowę, a nasze spojrzenia się spotkały. Odwróciła wzrok, jakby nie miała już nadziei na nic innego niż śmierć.

Malwinka to kucka, która stanęła w kolejce do rzezni, bo nie spełniła oczekiwań. Wiele takich kucyków tu trafia. Była prezentem, który dość szybko został rzucony w kąt jak zwykły śmieć, rzecz która nie ma uczuć i nie czuje bólu. Taki los jej zapewnili ludzie. A mogła mieć wspaniały dom, lecz kiedy dzieci już nie chciały się nią zajmować, Malwinka szybko zniknęła z pięknego zielonego podwórka z małą stajenką wybudowaną specjalnie dla niej. To byli znajomi handlarza, on im pomógł się jej pozbyć, a dzieci szybko zapomniały o małej Malwince.

Nieodpowiedzialność ludzi nie przestanie mnie zaskakiwać już nigdy. Takie historie o uprzedmiotowianiu zwierząt i podłym ich traktowaniu są niestety powszechne. 

Za Malwinkę handlarz życzy sobie 3200 zł. Nie chce jej trzymać zbyt długo, bo tylko zajmuje mu miejsce, w którym mógłby stać większy i cięższy koń. A jak wiadomo, tutaj kilogramy są najważniejsze. Muszę się pospieszyć, już wpłaciłam 1500 zł zaliczki, a jutro muszę przynieść resztę. Błagam, pomóżcie mi ją uratować. Ona tam na mnie czeka w obórce. 

Mała Malwinka skrzywdzona przez człowieka zapewne nie wie, że staram się ją uratować. Nie sądzę też, że wierzy w to, że jej los się odmieni. Ja tego też nie wiem, nie mogę jej nic obiecać. 

Mogę jedynie spróbować i prosić Was o pomoc. Dla nieudanego prezentu, jakim została Malwinka.

Przekaż darowiznę z imieniem Malwinka na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

Malwinka

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Malwinkę

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Przekaż darowiznę z imieniem Malwinka na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

Malwinka

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Malwinkę

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.