Aktualizacja – Moi drodzy, niestety Malinka odeszła za tęczowy most. Nie mogliśmy nic na to poradzić, wszystko odbyło się naturalnie bez żadnych wcześniejszych znaków…

Źegnaj Malinko, mam nadzieję że te ostatnie chwile życia minęły Ci dobrze.

25.07.2022 – Kolejne wieści dla Was od Malinki. Stan leczonych kopytek zdecydowanie się poprawia.

Po kilku zabiegach kosmetycznych, Malinka okazała się naprawdę piękną kucką, a jej brzuszek

coraz bardziej się zaokrągla. Dziękuję, to wszystko dzięki Wam!

Chętnie odpowiem na pytania:
Monika 570666540 lub na  fundacjakonikimoniki@gmail.com
 
❗Fundacja nie posiada złożonych struktur ani pracowników, a swoją misję realizuje dzięki osobistemu zaangażowaniu i poświęceniu założycielki.❗
 
Dziękuję, że pomagasz ratować zwierzęta
 

21.07.2022 – Kochani, Malinka została już odebrana od handlarza. Teraz przebywa na leczeniu zaawansowanego ochwatu. Ale najważniejsze, że życiu jej i źrebaczka, którego nosi w brzuchu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Będę Was informowała jak przebiega leczenie. Na razie załączam zdjęcia bezpiecznej już Malinki. Tylko dzięki Waszej pomocy udało się ją uratować. Jesteście naprawdę wspaniali. Za co serdecznie dziękujemy – Malinka i ja.

 

19.07.2022 – Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Malinka jest już opłacona! Kolejny raz udowodniliście wielką moc, za co ogromnie i serdecznie Wam dziękuję. Dzięki Wam Malinka i jej jeszcze nienarodzone dziecko będą bezpieczne.

Teraz nic tylko czekać aż Malinka urodzi, a potem dać jej cieszyć się życiem w pełni. Z pewnością nie mogła sobie wyobrazić lepszej przyszłości… Dziękuję!

Niebawem więcej informacji oraz zdjęcia, zachęcam do śledzenia! 

Malinka jest w ciąży, ale i w kolejce po śmierć. Jeśli umrze, zginą dwa życia… Do jutra muszę wpłacić brakujące 450 pln.

Kochani, niestety nie udało się zebrać pełnej kwoty dla Malinki. To co zebrałam, przekazałam handlarzowi, by ten dał mi jeszcze kilka dni. Długo musiałam go prosić o dodatkowy termin. Do jutra muszę wpłacić brakujące 450 pln. Jak nie to Malinka pojedzie na rzeź. 

Proszę, nie odwracajcie się od niej, ona nie ma nikogo, kto by mógł jej w tej chwili pomóc. 

Koszt wykupu i transportu: 3900 zł

Termin spłaty: 19.07.2022 

Matczyna miłość jest prawdopodobnie największym rodzajem miłości, jakiego można doświadczyć. W każdym zwierzęciu jest ona tak samo potężna, jak u ludzi, a śmiem twierdzić, że czasem i większa.

Największą tragedią dla matki jest fakt, kiedy jej dziecku zagraża realne niebezpieczeństwo, a ona sama nie może zrobić z tym nic. Tak jest w przypadku Malinki.

Drobna i bardzo zaniedbana kucka spoglądała na mnie ukradkiem zza betonowego muru. Obskurny i podgniły kantar wrzynał się w jej skórę i robił obtarcia, poluzowałam go jej, by przynajmniej tyle ulgi poczuła. Nagle zauważyłam, że Malinka jest prawdopodobnie w ciąży. Dopytałam handlarza czy tak jest, a ten potwierdził, niebawem mała kucka ma zostać mamą.

Nie wiem, czy zdąży urodzić przed rzeźnią. Może maluszek, który jeszcze nie zobaczył świata, nawet nie zdąży poczuć, na jak okrutne i straszne miejsce przyszło mu trafić. Może… A może zdarzy się cud i Malinka urodzi już swoje dziecię w bezpiecznym miejscu, wśród innych ocalonych koni.

 

Na pewno bardzo cierpi i dużo myśli o tym, co się wydarzy, uczuć jakich musi doświadczać, niosą za sobą ogromne cierpienie i strach przed jutrem. A ona jako przyszła mama nie może nic na to poradzić.

Pragnę ją i jej dziecko ocalić, podarować im życie. Handlarz zażądał za ich los 3900 zł, bo Malinka jest ciężka, więc musi swoje kosztować. W końcu nosi w sobie drugie, cenne życie.

Czasu mam niewiele, bo tylko do piątku. Później Malinka ma pojechać w podróż w jedną stronę. Z pewnością jest tego świadoma, widzi, co się dzieje wokół niej, ktoś przyjeżdża, ktoś znika i nie wraca… Aż w końcu przyjdzie i czas na nią.

Kochani, błagam was z całego serca, spróbujmy wyciągnąć Malinkę z piekła I podarować jej spokój i szczęśliwe momenty, które nadejdą wraz z narodzinami jej dziecka. Pozwólmy jej wychować swoją pociechę w miejscu, w którym niczego jej nie zabraknie. Nie odwracajcie się od niej, jeśli los zwierząt nie jest Wam obojętny. Malinka jako przyszła mama, z pewnością bardzo byłaby wdzięczna za podarowanie życia jej i jej dziecku.

Przekaż darowiznę z imieniem Malinka na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

MALINKA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7928

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Malinkę

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJE ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK

Ratuję Salomona

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.