Aktualizacja 30.09.2022 – Uratowana w zeszłym tygodniu Madzia pojechała bezpośrednio do adopcji. Właśnie dostałam zdjęcia. Był u niej kowal i weterynarz. Madzia jest już niemłoda, ale dobra pasza, witaminy i suplementy powinny poprawić jej kondycję. Najważniejsze że jest teraz bezpieczna i w stadzie z innymi końmi odpoczywa na łąkach. Madzia długo czekała na ratunek.

Ale opłacało się jej czekać, ponieważ teraz żyje i jest otoczona dobrą opieką. Z całego serca dziękuję za pomoc w jej uratowaniu.

 

Aktualizacja 22.09.2022 – Kochani dziękuję Wam bardzo za ogromne wsparcie dla Madzi. Biedaczka wiele się wycierpiała i bardzo długo czekała na ratunek, jednak ten nadszedł w odpowiednią porę. Brakującą kwotę ofiarowała mi Pani, która mnie wspiera już od dłuższego czasu. Niebawem jak tylko uzyskam więcej informacji oraz zdjęcia, podzielę się z Wami  natychmiast. Zachęcam Was do śledzenia strony – tam zawsze znajdziecie najświeższe informacje.

ALARM!!! Madzię możemy uratować tylko dziś. To ostateczny termin.

Koszt wykupu: 8600 zł

Termin spłaty: 21.09.2022 

Aktualizacja 21.09.2022  ALARM!!! Dziś muszę zapłacić brakującą kwotę za życie Madzi. Wiem, że jest początek września i jesteście zabiegani, ale nie odwracajcie się od niej. Na piątek jest zaplanowany transport do rzeźni. Błagam, pomóżcie. Nawet mała kwota ma znaczenie jak ją wpłaci wiele osób. A brakuje aż 2000 zł.

Aktualizacja 08.09.2022 – Dziękuję za dotychczasowe wsparcie dla Madzi. Wpłaciłam już zaliczkę handlarzowi. Na resztę ten poczeka do 21 września. Proszę, nie odwracajcie się od Madzi, ona wciąż liczy że się uda! Ja też! Możemy wspólnie odmienić jej los…

Aktualizacja 06.09.2022 Kochani, jutro muszę wpłacić zaliczkę ma Madzię. Zbiorka już długo trwa a wciąż brakuje 300 zł. Proszę, zlitujcie się nad tą bidulką.

O ludziach powiedziano i napisano już chyba wszystko. I o tych złych i dobrych, jednak wciąż powstają nowe treści, bo każde życie wygląda inaczej, w każdym są inne emocje, w różnych dawkach, różne zdarzenia, czy smutne doświadczenia. Niestety u zwierząt częściej jest źle niż dobrze, a to za sprawą złych ludzi.

Madzia miała dobre życie tylko do czasu. Zanim pojawiła się u poprzedniego właściciela, o którym to powiem Wam za chwilkę, pracowała w rekreacji. Miała pracę, dom, w którym niczego jej nie brakowało i kochających opiekunów. Niestety los chciał, że piękne życie dobiegło końca, a ona sama musiała zmienić opiekunów. Nie wiem dlaczego, bo handlarz na ten temat milczał, jednak o tych drugich już miał więcej do powiedzenia…

Madzia musiała na swoje życie zarobić, również w tym nowym miejscu. Przez wiele długich miesięcy pracowała pod siodłem, wożąc ludzi całymi dniami, robiła za okoliczną rozrywkę w zamian za garść miedzianych monet dla właściciela. Całymi dniami dzieci i młodzież nie opuszczały jej kręgosłupa, rzeźbiąc w nim krzywiznę, bez krzty zastanowienia czy Madzi nie dzieje się krzywda. To nic, że z dnia na dzień była coraz chudsza, kto by się nią przejmował?

Miesiące mijały, a Madzia znikała w oczach, a pracy nie było mniej. Dopiero po czasie ktoś zareagował i okazało się, że została prawie zagłodzona na śmierć. W bardzo złym stanie odkupił ją handlarz, zapewne wyczuł możliwość zarobku i kiedy tylko Madzia odzyska na wadze, trafi pod nóż rzeźnika.

 

 

Jakiś czas już tutaj jest, więc zapewne długo jej życie nie potrwa, chyba że uda się zebrać aż 8600 zł na wykup wraz z transportem Madzi w bezpieczne miejsce. Serce mi się kraje jak pomyślę tylko, ile musiała przejść, zanim trafiła w to miejsce. Niestety nie wszyscy ludzie mają serce i chcą dla takich jak ona dobrze… Mam czas do 31 sierpnia, żeby wpłacić 3000 zł zaliczki i odroczyć jej wyrok, o choć kilka dni, by udało się zebrać resztę długu, jaki nałożyli na to biedne zwierzę ludzie. Podli i źli, dla których Madzia to tylko kolejne puste mięso na rzeź.

Proszę, błagam o pomoc dla Madzi, dosyć się wycierpiała na tym świecie w rękach złych ludzi, dosyć już przeszła, jej cierpienie musi się w końcu skończyć. Pomóżcie ją wykupić i podarować bezpieczne życie. Jeśli się uda, już nigdy nie doświadczy niczego złego w swoim małym końskim życiu…

Przekaż darowiznę z imieniem Madzia na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

Madzia

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7928

(koszt 11,07 pln)

i kup tapetę
Regulamin tapet

Ratuję Madzię

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Przekaż darowiznę z imieniem Madzia na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

Madzia

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7928

(koszt 11,07 pln)

i kup tapetę
Regulamin tapet

Ratuję Madzię

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.