Aktualizacja – Kochani, niestety Loli już z nami nie ma… Odeszła za tęczowy most tak nagle… Ten dzień nie należy do dobrych, mam niestety tylko tą złą wiadomość dla Was. Niestety tylko ten krótki czas mogliśmy jej umilić i pokazać świat z innej strony. Bardzo mi przykro… Żegnaj Lolu, tak bardzo będzie nam ciebie brakować. 

Aktualizacja 16.01.2023 – Lola jest już ze mną! Śliczna kasztanka przyjechała i zdążyła się zapoznać z nowymi przyjaciółmi. Jest o dziwo, bardzo towarzyska i pozytywnie nastawiona do ludzi. Choć widze, że ma też swoje humorki, gdy zaczepia inne zwierzęta.

Niebawem odwiedzi ją weterynarz oraz kowal, sprawdzimy jej stan zdrowia oraz kopyt, ale raczej wszystko jest w porządku, a sama Lola w dobrej kondycji tylko musi przybrać na wadze.

Dziękuję Wam ogromnie za pochylenie się nad losem klaczy i niedopuszczenie do jej zabicia. Musimy teraz bardzo mocno zadbać o naszą nową koleżankę i zapewnić jej wszystko, czego dotychczas jej brakowało. Głównie bezpieczeństwo i mnóstwo miłości.

Aktualizacja 11.01.2023 – Dziękuję Wam z całego serca za szybką pomoc dla Loli. Uzbieraliśmy w bardzo szybkim tempie całą kwotę na jej wykup, o czym handlarza już zdążyłam poinformować. Teraz czas na organizowanie transportu. Wkrótce przekażę Wam więcej informacji jak tylko Lola już z nami będzie. Dziękuję Wam! Podarowaliście tej biedaczce życie, a to najlepsze rozpoczęcie roku, jakie mogło jej się przytrafić. 

Lola jest w dramatycznym stanie. Handlarz mówi, że długo nie pożyje. Musimy działać szybko!

Aktualizacja 06.01.2022 Kochani, bardzo Wam dziękuję za ofiarną pomoc. Całą zaliczkę przesłałam do handlarza. I uprosiłam go żeby pozostałe 5000 zł wpłacić w dwóch ratach. w środę 11 stycznia muszę wpłacić 2500 zł. Jak się uda wcześniej, lub całą kwotę to było by cudownie! Pomóżmy tej bidulce, proszę.

Kwota raty: 2500zł

Termin spłaty: 11.01.2023

Kiedy weszłam do ciemnej, brudnej i śmierdzącej obory, oniemiałam. Tak chudego i wyniszczonego konia nie widziałam od dawna. Lola jest w dramatycznym stanie. 

Nie wiem czy była głodzona, czy może jest wycieńczona jakąś chorobą. Ledwo stoi na szeroko rozstawionych nogach, tak by utrzymać równowagę. W jej oczach nie widać nawet iskierki nadziei. Jedna z jej nóg jest spuchnięta, gorąca i bolesna. Widziałam już nie raz konie, które są na krawędzi życia i potrafię je rozpoznać. I w takim stanie właśnie jest Lola. W każdej chwili może odejść. Nie wiem, ile czasu jeszcze wytrzyma, ale bez szybkiej pomocy prawdopodobnie jest to kwestia dni. 

Jedyna szansa, żeby Lola przeżyła, to zabrać ją stąd jak najszybciej, podać kroplówki, leki, najlepsze pasze. Nie ma czasu do stracenia. Za tydzień Loli może już nie być. 

Handlarz wie to równie dobrze jak ja. I wie, że jeśli Lola padnie u niego, straci zainwestowane w jej zakup pieniądze. Ale jeśli dowiezie ją żywą do ubojni, zarobi tak jak planował. 

Dlatego on też nie chce czekać i nawet nie chce rozmawiać o tym, żeby dać mi czas na zebranie pieniędzy. Jednak w końcu się zgadza, widząc że inaczej się mnie nie pozbędzie. Ale pod warunkiem, że zapłacę odpowiednio więcej niż rzeźnia. Wtedy opłaca mu się podjąć ryzyko. 

Kochani, proszę, pomóżcie! Nie jestem w stanie zagwarantować Wam, że Lola przeżyje, nawet jeśli uda nam się zebrać pieniądze. Będę robić wszystko, co w mojej mocy, żeby tak się stało. Ale może się również okazać, że organizm Loli jest zbyt wycieńczony i nasza pomoc przyszła za późno. 

Ale cały czas jest dla niej nadzieja! A jeśli nawet nie będzie już miała siły walczyć, odejdzie bez bólu i strachu, otoczona opieką i miłością.

Życie Loli jest warte 6200 zł, już wpłaciłam 1600 złotych zaliczki. Handlarz zgodził się rozłożyć pozostałe 5000 zł na dwie raty. Do 11 stycznia muszę mu dostarczyć 2500 złotych

Błagam Was, pomóżcie mi ją uratować!

Przekaż darowiznę z imieniem Lola na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

Lola

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Lolę

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Przekaż darowiznę z imieniem Lola na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

Lola

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Lolę

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.