Aktualizacja 17.04.2023 – Łaska jest już w bezpiecznym miejscu w zaprzyjaźnionej stajni, gdzie wspaniali ludzie zaopiekują się i zatroszczą o nią w najlepszy możliwy sposób. Na miejscu czekało ją wspaniałe powitanie. Otrzymała poczęstunek, bo liczy się pierwsze wrażenie! Ale najlepsze co otrzymała od Was to bilet do nowego życia, za co z całego serca dziękujemy! Dziewczyny (Łaska i Marianka) mają naprawdę ogromne szczęście i dobre perspektywy na przyszłość. Taką bez bólu i cierpienia, bo o tym mogę już na zawsze zapomnieć, obiecuję… 💗

 
 
Dziękuję Wam z całego serca, w imieniu swoim oraz Łaski! To nie będzie jej ostatnia wiosna, jaką zobaczy w swoim życiu! 🌅🐎

Aktualizacja 12.04.2023 – Podarowaliście Łasce życie! To niesamowite jak wiele zbiegów okoliczności i szczęścia przytrafiło się Łasce… Jestem tak szczęśliwa, że mogliśmy odmienić jej los i sprawić że nie straci ona życia w rzeźni. 

Dziękuję! Ja zabieram się za organizowanie transportu i jak tylko Łaska będzie z nami, dam Wam natychmiast znać. 

Łaska uratowana! Dziękuję!!!

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota: 2400zł

Termin spłaty: 11.04.2023

Aktualizacja 11.04.2023 – Moi drodzy, dziś muszę wpłacić kolejną ratę za tą biedną klacz. Niestety brakująca kwota jest ogromna i nie wiem co będzie…

Dałam jej na imię Łaska, bo otrzymała ona jedyna spośród wielu zwierząt szansę, która być może ocaliła jej życie. Wystarczy, że wystarczająca ilość osób zechce dopomóc jej szczęściu.

W piątek wyjechał transport kolejnych zwierząt od jednego ze znajomych mi handlarzy, Łaska wchodziła ostatnia po trapie do ciężarówki, ale na jej szczęście nie zmieściła się, więc jej kolej przełożono na następny raz. Czy to zrządzenie losu, czy szczęście, tego nie wiem. Chciałabym bardzo, żeby jej los się odmienił i kolejne zwierzę nie musiało tracić życia w obrzydliwy sposób, pod rzeźnickim nożem.

Łaska ma ponad 20 lat. Nie wiem, szczerze mówiąc, co się wydarzyło w jej życiu, że trafiła pod skrzydła handlarza. Mówili mi, że ma szczęście, bo przecież pożyje dłużej, choć i tak już dawno umarła w oczach ludzi, którzy ją tutaj zesłali.

Łaska dostała szansę na ocalenie, bo nie zmieściła się do ostatniego transportu do rzeźni. Jej życie może jeszcze się nie skończyć, jeśli tylko zdążymy zapłacić handlarzowi na czas. Kochani, tutaj nie ma ckliwej historii, handlarz zdradził tylko, że Łaska trafiła do niego w ramach rozliczenia długów. Życie zostało sprzedane w ramach błędów ludzkich. Tutaj sumienie nie gra żadnej roli, jego nie ma, jeśli trzeba zapłacić.

Życie Łaski kosztuje 7400 złotych, już wpłaciłam zaliczkę 1600 złotych. Dziś muszę wpłacić kolejną ratę a wciąż brakuje 2400 złotych. 

Historii Łaski nie znam, ale widzę w jej oczach przegraną i smutek. Może właśnie to, że się nie udało jej wysłać zawczasu do rzeźni, ocali jej życie. Z całego serca proszę o wsparcie dla Łaski.

Przekaż darowiznę z imieniem ŁASKA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

ŁASKA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Łaskę

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Przekaż darowiznę z imieniem Laska na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

ŁASKA

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Łaskę

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.