Aktualizacja 17.05.2023 – Kubuś… Kubuś jest już z nami! Zobaczcie jaki piękny, jaki dostojny i tak bardzo szczęśliwy i wdzięczny za to że udało nam się go ocalić. 

Podarowaliście Kubusiowi życie, za co serdecznie Wam dziękuję. Nie ma mógł sobie wymarzyć lepszego prezentu. Po wizycie weterynarza i kowala, Kubuś dołączy do stada, a potem być może zacznie poszukiwać domu adopcyjnego. Zobaczymy… Dziękuję Wam jeszcze raz, Kubuś żyje tylko i wyłącznie dzięki Waszej pomocy! Teraz każdy promyk słońca, każdy deszcz czy wiatr będzie dla niego jak pierwszy w życiu… 

 

 

Aktualizacja 16.05.2023 – Nie wiem jak Wam dziękować! Uratowaliście Kubusia w ostatniej chwili, za co OGROMNIE Wam dziękuję! Martwiłam się że się nie uda, ale Wy nie daliście za wygraną handlarzowi i dzięki temu, Kubuś już lada dzień do nas przyjedzie. Dziś umówię transport. Bałam się że ta noc, będzie koszmarem, ale na szczęście wieczorem już miałam pewność, że Kubuś nie umrze. Dziękuję!!!

Uratowaliście Kubusia w ostatniej chwili! 

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota do wykupu: 1100zł

Termin spłaty: 15.05.2023

Aktualizacja 15.05.2023 – Kochani, chyba stracimy Kubę…

Dziś kończy się zbiórka dla tego staruszka a brakuje aż 1100 złotych.

Bardzo trudno się ratuje takie stare konie. Ludzie czasami do mnie dzwonią i mówią, że takiego dziadka, który jest chory i długo nie pożyje nie opłaca się ratować. To pieniądze wyrzucone w błoto, bo on i tak długo nie pożyje. Namawiają mnie, żeby młode i zdrowe konie ratować. I nie chcą na te dziadki wpłacać pieniędzy.

Ale ja chcę podarować Kubie chociaż te kilka miesięcy a może lat normalnego, dobrego życia, bez bicia, głodu i upokorzeń. W bezpiecznych warunkach, wśród kochających ludzi i miłych zwierząt.

Czy to dużo? Czy takiemu staruszkowi się to nie należy? Czy mam pozwolić, żeby go jutro zabito? Bo się nie opłaca.

Zawsze pomagałam i będę pomagała każdemu konikowi, bez względu na wiek i choroby. Zawsze! Zawsze! Zawsze!

Kuba bez naszej pomocy umrze, być może nawet jutro.

Pomóżcie!

Kochani, Kuba to staruszek, który towarzyszył swojemu właścicielowi przez wiele lat. Dzielił z nim radości i smutki, dobre i złe chwile. Jednak teraz jego życie się zmieniło i bardzo szybko może się skończyć, przez zbiegi smutnych wydarzeń. Właściciel popadł w problemy finansowe i nie miał środków na utrzymanie Kubusia. Od wczoraj przebywa już u handlarza, sprawa jest pilna, bo Kuba jest wiekowy. Pierwszy w kolejce stanął, by umrzeć, nie dano mu żadnej szansy, ani nie podjęto żadnej próby znalezienia mu bezpiecznego i kochającego domu. Zapadł wyrok, Kuba idzie na rzeź, za błędy ludzkie. Przez wiele lat służył swojemu właścicielowi jako wierny towarzysz w pracy i w rekreacji. Zawsze był oddany swojemu człowiekowi i nigdy nie odmówił mu pomocy. Dziś jednak Kuba stanął pod ścianą i sam prosi o pomoc. Niestety, sam nie zarobi, nie wykupi swojego życia i nie zadba o siebie, mimo że z pewnością nie chciałby być problemem dla nikogo.

U mnie jest mnóstwo zwierząt, które prawie straciły swoje życie przez różne sytuacje, wiele z nich to staruszki, które są dla wielu odpadami tego świata i należy się ich pozbyć…

U mnie mogą żyć w spokoju i dożywać długiej i pięknej starości, gdzie nikt im krzywdy nie wyrządzi. Kto wie, może jeśli Kubusia ocalimy, znajdzie on dom adopcyjny, a jeśli nie, na moich łąkach znajdzie się dla niego miejsce również. Musimy jednak najpierw spłacić jego życie u handlarza. Sama nie dam rady tego zrobić, więc muszę poprosić o pomoc Was, ludzi, którym los zwierząt jak Kubuś nie jest obojętny.

Życie Kubusia handlarz wycenił na 7400 zł, wpłaciłam już 6300 złotych a dziś do końca dnia muszę dostarczyć brakujące 1100 złotych

Życie Kuby jest warte tego, by spróbować go ocalić. To nie jego wina, że nie ma środków na życie i przez to musi umrzeć. To nie jego wina, że znalazł się w tym miejscu.

Mimo że służył swojemu właścicielowi posłusznie całe życie, nie zasłużył na tak smutną i poniżającą śmierć w miejscu jakim jest rzeź. 

Proszę, pomóżcie zapewnić Kubusiowi dobre życie na emeryturze.

Przekaż darowiznę z imieniem KUBA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

KUBA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Kubę

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK

Przekaż darowiznę z imieniem KUBA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

KUBA

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Kubę

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.