Aktualizacja 27.09.2022 – Kochani, jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc dla Krystianka. Pojechał on od razu do nowego kochającego domu adopcyjnego, gdzie dostanie należytą opiekę oraz mnóstwo miłości. Dzięki Wam dziś ma on przed sobą wspaniałą przyszłość oraz dobrych ludzi wokół. Dziękuję w imieniu swoim oraz Krystiana!

 

Aktualizacja 20.09.2022 – Kochani, ogromnie dziękuję za wsparcie dla Krystiana! Z nieba spadła nam jedna bardzo hojna osoba, która zapewniła swoim wsparciem życie Krystianowi. Dziękuję każdemu z całego serca. 

Jak tylko będę miała więcej wieści, natychmiast je Wam przekażę! Zachęcam do śledzenia strony.

 

Krystiana pozbyto się, bo się znudził. Był nieudanym prezentem, więc musi zostać zabity

Koszt wykupu i transportu: 8000zł

Termin spłaty zaliczki: 21.09.2022 

Aktualizacja 14.09.2022 – Dziękuję bardzo za wsparcie dla Krystianka. Kolejna rata dzięki Wam jest już uregulowana. Ostatnią część za życie tego biedaka muszę donieść do czwartku 22.09. 

Aktualizacja 09.09.2022 – Bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc dla Krystianka. Dzięki Wam udało się zebrać zaliczkę, którą już wpłaciłam, by odroczyć termin. Kolejne 3000 zł handlarz oczekuje ode mnie już 13 września, we wtorek. To mało czasu, ale wierze że uda się i wspólnie podarujemy życie Krystianowi, Kochani, proszę, nie odwracajcie się od niego, bez nas sobie nie poradzi…

Kochani, dziś przychodzę do Was z prośbą o ratunek dla Krystiana, porzuconego przez świat i ludzi konia, który dziś w objęciach samotności i bólu przebywa w ciasnej komórce handlarza i czeka na ciężarówkę do rzeźni.

Krystian to wysoki i pięknie umaszczony wałach. Niestety nie wszyscy potrafili docenić jego piękno, tak więc trafił tu skazany na śmierć, bez jakiegokolwiek sądu. Trafił tu, bo był niechciany, nie miał możliwości na siebie zarobić, a w przekonaniu wielu ludzi, „darmozjadów” się nie trzyma. Ich się pozbywa w jak najprostszy sposób. Krystian to młody koń ma zaledwie 4 lata, miał być prezentem jednak jak to w przypadku wielu zwierząt, które stają się marzeniem dzieci, po kilku miesiącach zostają odstawione w kąt, jak stare zabawki. Brak odpowiedzialności mimo dobrych chęci to często powtarzające się przypadki.

Tak więc Krystian mimo tego, że miał mieć dom, wspaniałą i kochającą rodzinę, nie ze swojej winy został oddany na rzeź, a pamięć o nim pewnie już dawno zastąpiła nowa zabawka lub zwierzę. Nie mamy na to wpływu, wielu ludzi dziś tak postępuje, traktując zwierzęta, jak nic niewarte śmieci, które kiedy tylko się znudzą, można je wyrzucić i o nich zapomnieć.

Młody Krystianek nie powinien tu być, on nie rozumie, dlaczego się go pozbyto, być może myśli, że kogoś skrzywdził, lub źle się zaprezentował, nie sposób zmienić przecież tego, jak potoczyły się jego losy aż dotąd.

Jeśli tylko odpowiednia ilość osób uzna, że Krystiana warto uratować, to jego życie jeszcze będzie pełne pięknych chwil. Handlarz darzy sympatią Krystiana i rozumie, że chcę mu pomóc. Dał nam tydzień na zebranie zaliczki 3000 zł, do czwartku 8 września. Cały jego dług to aż 8000 zł wraz z transportem w bezpieczne miejsce, gdzie już nigdy nikt go nie zawiedzie. Jeśli tylko możecie i chcecie, żeby Krystian nie umierał,  pomóżcie podarować mu nowe życie. Dla niego to będzie najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek mógł otrzymać. Nie zgadzam się na uprzedmiotowianie zwierząt i skazywanie ich w taki sposób na śmierć. Musi się udać, Krystian musi żyć! Proszę, pomóżcie.

Przekaż darowiznę z imieniem Krystian na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

Krystian

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7928

(koszt 11,07 pln)

i kup tapetę
Regulamin tapet

Ratuję Krystian

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Przekaż darowiznę z imieniem Krystian na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

Krystian

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7928

(koszt 11,07 pln)

i kup tapetę
Regulamin tapet

Ratuję Krystian

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.