28.07.2022 – Jelenia uratowana! Po długiej walce i wielu przeciwnościach losu, udało się zebrać potrzebną kwotę na życie kobyłki. Jelenia jest już bezpieczna i przebywa w zaprzyjaźnionej stajni, za co ogromnie Wam dziękuję. Bez Was nigdy by się to nie udało. 

21.07.2022 – Kochani, los Jeleniej nie sprzyja. Niestety wciąż brakuje 900 zł na jej wykup. Tyle ile udało się zebrać, zapłaciłam handlarzowi, a ten zgodził się poczekać na resztę do czwartku. Niestety nic więcej nie da się zrobić. 

Proszę, pomóżcie uratować biedaczkę, nie wiem czemu tak mało osób chce ją ocalić. Mamy jeszcze chwilę, by pomóc jej wygrać tę nierówną walkę, jeśli się nie uda Jelenia zostanie tylko pustym wspomnieniem.

Chętnie odpowiem na pytania:
Monika 570666540
lub na fundacjakonikimoniki@gmail.com

Fundacja nie posiada złożonych struktur ani pracowników, a swoją misję realizuje dzięki osobistemu zaangażowaniu i poświęceniu założycielki.

Dziękuję, że pomagasz ratować zwierzęta

Jelenia ma jeszcze szansę przeżyć… Pomóż!

Koszt wykupu i transportu: 8000

Termin spłaty 20.07.2022 

Lipcowy poranek, słońce tego dnia nie miało zamiaru wyłaniać się zza chmur, które były gęste i ciemne, aura pogody sprawiała, że miałam wrażenie, że powinnam dziś zjawić się u handlarza.

Nie robie tego często, prawie nigdy, ale tego dnia zjawiłam się w tym miejscu niezapowiedziana. Jeszcze nie wiedziałam, że to dla Jeleniej tu przyjechałam. Ona stała tam uwiązana pod betonowym murem, a tuż za nią ciężarówka śmierci, która miała zabrać ją do rzeźni.

Handlarz był zaskoczony moją wizyta, przecież się nie umawialiśmy. Jednak od razu widział, że chcę pomóc Jeleniej. On nie musi rozumieć, po co i dlaczego, nawet pewnie nie chce, liczą się tylko zyski. Po krótkiej, choć treściwej wymianie zdań oraz wpłaceniu zaliczki, zgodził się poczekać tydzień czasu. 

Jelenia ma ponad 20 lat, co roku rodziła źrebaki, by te za chwilę zostały jej odebrane. Miała również krótki epizod w życiu pod siodłem, jednak nie spełniała oczekiwań swoich opiekunów, wiec, kiedy już przestała się opłacać, trafiła w to miejsce. Tutaj trafiają wszystkie niechciane konie, a dalszą historię tych zwierząt już znacie.

Jelenia miała niewiarygodne szczęście, może to przypadek, a może tak miało być… Nie wiem, ale to w tej chwili nie jest najważniejsze. Nie ma innego wyjścia albo się uda, albo Jelenia umrze.

By wykupić w pełni jej życie, potrzeba 8000 zł, to pozwoli ja przewieźć i zapewnić bezpieczeństwo. Wolność i przyszłość, na jaką zasługuje. Po latach męki i cierpienia, gdzie takie jak one muszą spełniać oczekiwania, które często są zbyt wygórowane. Proszę, pomóżcie ocalić Jelenią, a być może i ona znajdzie w końcu swoje miejsce na ziemi.

 

Przekaż darowiznę z imieniem Jelenia na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

JELENIA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7928

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Jelenię

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJE ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.