Kochani, To jest Ignacy. Ignacy został uratowany ostatnio dzięki Waszemu wsparciu. Podczas treningów sportowych doznał kontuzji. Właścicielowi nie opłacało się go leczyć, więc go sprzedał do handlarza. Wymaga rekonwalescencji. Na ten moment chodzi po pastwiskach i zbiera siły. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie i będzie mógł w pełni korzystać z życia. Przy okazji chciałam Wam podziękować za pomoc przy ratowaniu koni. Sama to bym niewiele zdziałała.

Jeśli masz pytania – proszę o kontakt: Monika 570 666 540

Dziękuję że pomagacie ratować zwierzęta. 

 

Kochani, sytuajca Ignacego jest bardzo zła. Nie było żadnej szansy, by go wykupić w terminie. Uprosiłam handlarza, by poczekał jeszcze kilka dni. Dał czas do 5 lipca, ale od razu zastrzegł, że nie będzie czekał ani dnia dłużej.
Nie wiem czemu Ignacy nie zasługuje na ratunek. To dobry koń tylko trafił na złych ludzi. Bardzo proszę, jeśli możecie, jeśli chcecie i jeśli uważacie, że warto – to wesprzyjcie Ignasia w walce o życie. Pomóżcie mu. Bardzo proszę.

Jeśli masz pytania – proszę o kontakt: Monika 570 666 540

Fundację prowadzę sama, nie mam pracowników ani biura ale mam Was i wierzę, że wspólnie uratujemy Ignacego

14.06.2022 Kochani, proszę o pomoc dla Ignacego. Zbiórka kończy się za kilka dni, a na tą chwilę jest dla niego tylko 620 zł. Zbiórka idzie bardzo źle i jeśli dalej tak będzie, nie uratujemy go. Proszę, pomóżcie go spłacić.

Jeśli masz pytania – proszę o kontakt: Monika 570 666 540

Fundację prowadzę sama, nie mam pracowników ani biura ale mam Was i wierzę, że wspólnie uratujemy Ignacego

Ignacy stracił wszystko, został sam z wyrokiem śmierci

Koszt wykupu i transportu: 9800 zł

Troska na niby. Miłość na niby. Za to handlarz i ubojnia okazały się prawdziwe. I to w tej ubojni życie Ignaca dobiegnie końca. Kontuzja, nieskuteczne leczenie i rosnące koszty. Wyrok. Za lata posłuszeństwa, starań, wykonywania poleceń, nie ma dla niego litości. Zabiła ją chciwość.

Ignacy brał udział w zawodach. Był powodem do dumy, póki był zdrowy, był oczkiem w głowie. Teraz z rzeźnickim sznurem, zdziwiony, może zawiedziony, a na pewno przerażony czeka na ostatnią podróż. Nikomu nie jest potrzebny kilkunastoletni walach. Do jazdy się nie nadaje, rodzic nie może. Na co komu taki koń.

 

 

To kolejne, oszukane przez ludzi, zwierzę, które stanęło na mojej drodze. To kolejny koń, którego razem możemy ocalić przed śmiercią. Proszę Was o pomoc dla Ignacego, konia, który ma iść na rzez, bo kuleje, a leczenie okazało się nieskuteczne.

Dostałam czas na spłacenie Ignacego do 22 czerwca, muszę zebrać 9800 zł.  Tyle kosztuje jego życie i transport. Proszę o ratunek dla konia, od którego odwrócili się wszyscy. 

Przekaż darowiznę z imieniem Ignacy na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

IGNACY

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7928

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Ignacego

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJEMY ZA POMOC
POTRZEBNA PILNA POMOC
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.