Aktualizacja 17.05.2024 – Maleńki Garbusek dołączył już do naszej rodzinki. Jest przesłodki, prześliczny i delikatnie nieporadny. 🙂 Ale to nam wcale nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie! Taki jego urok i bardzo się cieszę, że jest tutaj z nami, w pełni bezpieczny. Czeka go dłuuugie i szczęśliwe życie, zdała od problemów, strachu i rzeźni.

O tamtym życiu może zapomnieć na zawsze, a to wszystko dzięki Wam. Ogromnie dziękuję za pomoc dla maluszka! ❤️❤️❤️ Bez Waszej pomocy, dziś by go tutaj z nami nie było. Byłby jedynie smutnym wspomnieniem.

Garbusek 2

Aktualizacja 11.05.2024 – Udało się spłacić Garbuska! Dziękuję Wam serdecznie za pomoc. Niebawem wrócę do Was z kolejnymi wieściami, kiedy tylko maluszek dojedzie. Życzę Wam spokojnego weekendu i jeszcze raz z całego serca dziękuję! 

Garbusek jest bezpieczny!

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota do wykupu: 0 zł

Termin spłaty: DZIŚ! 

Aktualizacja 10.05.2024 – Kochani, wczoraj udało się uzbierać znaczna część na wykup małego Garbuska. Dziś niestety musimy spłacić go do końca, ale myślę, że z jednej strony to bardzo dobrze. Im szybciej mu pomożemy, tym lepiej, a szansę na ratunek są bardzo duże, co udowodniliście wczoraj. Bym go mogła odebrać, trzeba jeszcze dopłacić 600 zł, oraz dojdzie koszt transportu. Czas mamy do wieczora, dzień co prawda długi, ale jednak zawsze jest ten cień niepewności…

Bardzo proszę o pomoc, maluszek już dość się wycierpiał… To nie jest jego czas i miejsce.

„Od początku, gdy przyszedłem na ten świat, była przy mnie moja mamusia. To z nią stawiałem pierwsze kroki, przy niej odkrywałem, czym są drzewa, ptaki, słońce, niebo… Była zawsze, a ja myślałem, że tak będzie już do końca. Że nigdy mnie nie opuści, że każdy dzień spędzony u jej boku będzie jeszcze piękniejszy. Ale pewnego dnia mamusie zabrali. Miałem nadzieję, że tylko na chwilę, że zamknę na moment oczy i otworze ponownie to ona wróci. Ale minęła pierwsza noc, a ona nie wróciła. Dziś już nie wiem, ile dni minęło, ale wiem, że nie zobaczę jej już nigdy. Mamusiu, tak krótko się znaliśmy, ale wiedz, że kochałem Cię całym swoim maleńkim serduszkiem…”

Kochani, łzy cisną mi się do oczu, kiedy piszę ten tekst. Garbusek, który ma zaledwie kilka miesięcy, został rozdzielony od matki, której już na tym świecie nie ma. Teraz przyszła kolej na niego. Wyhodowane jedynie na skup i rzeź. Potraktowane jak odpady, którym nie dano nigdy szansy na lepsze życie. Skazane od urodzenia miały tylko jedno zadanie. Umrzeć.

Niestety ludzie bez serca często rozmnażają i sprzedają zwierzęta, kiedy tylko podrosną do odpowiednich rozmiarów, Garbusek jest jeszcze maleńki, ale jak widać, tyle wystarczy, by już musiał umrzeć. Nie mam słów na to, co się dzieje.

Handlarz nic sobie z tego nie robi, wstawił maluszka do obory i jutro ma zamiar wywieźć. Za jego życie życzy sobie 3200 zł. Możemy rozliczyć go w jednej zaliczce i racie, ale najpóźniej do końca tygodnia trzeba go spłacić w całości. Do końca dzisiejszego dnia mamy czas na wpłatę 1200 zł zaliczki, jeśli się uda, reszta w piątek. Tak szczerze to nie wiem, czy damy radę. Wiem, że tych zwierząt jest wiele, wiem, że nie wszystkim zdołamy pomóc, ale przynajmniej część z nich może to życie dzięki naszej walce odzyskać. Błagam Was, przed nim całe życie, podarujmy mu je, zanim na ratunek będzie za późno!

Przekaż darowiznę z imieniem GARBUSEK na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
SWIFT: BPKOPLPW
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

GARBUSEK

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Garbuska

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.