Aktualizacja 14.04.2023  – Kochani! Dora serdecznie pozdrawia Was z nowego domu adopcyjnego. Na miejscu powitała ją nowa koleżanka, dziewczyny od razu przypadły sobie do gustu i z każdym kolejnym dniem się coraz bardziej kochają. ❤️🐎

Tak się cieszę, że mogliśmy sprawić Dorze tak wspaniały prezent, a to wszystko dzięki Wam, bo los zwierząt skazanych na rzeź nie jest Wam obojętny, za co z całego serca dziękuję! 🫶 Dorze oraz jej nowej rodzinie życzę powodzenia! Coś czuję że to będzie przyjaźń na dłuuugie lata. 🐴💓
 

Aktualizacja 30.03.2023 – Jest i ona! Śliczna i szczęśliwa Dora, której losy ważyły się do ostatniej chwili, jest już ze mną bezpieczna. 💖🌅 Sama klacz wydaje się już oswojona z nową sytuacją, co mnie bardzo cieszy. Stado przyjęło ją bardzo radośnie i z otwartymi ramionami. Dora wycierpiała się naprawdę długi czas i aż do samego końca nie wiedzieliśmy czy uda się jej pomóc. Dzięki darczyńcom, jej życie nie zakończyło się w obrzydliwy sposób w rzeźni. Odmieniliście jej los o 180 stopni.

 
Jesteśmy już po wizycie weterynarza, i prognozy są dobre. Do tego jeszcze dojdzie wizyta kowala. Dora jest teraz na najlepszej ścieżce swojego życia, za co z całego serca Wam dziękuję! To nie będzie jej ostatnia wiosna jaką zobaczy. Ma zapewnioną spokojną przyszłość aż do samego końca. 🌿🐴☀
 
 

Aktualizacja 28.03.2023 – Kochani, Dora zebrała cala kwotę na swój wykup, a nawet ciut więcej co pozwoli nam opłacić transport, oraz weterynarza i pierwsze tygodnie utrzymania.

Serdecznie dziękuję, było nerwowo i miałam wątpliwości, ale jak zwykle mogłam liczyć na waszą pomoc. Jak tylko Dora już z nami będzie, dam Wam natychmiast znać.

Uratowaliście Dorę! Dziękujemy!

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota:  450 zł

Termin spłaty: 27.03.2023

Aktualizacja 27.03.2023 – Moi Drodzy, dziś kończy się zbiórka dla Dory. Brakuje aż 450 złotych.

Ta bidulka już ponad dwa tygodnie czeka tam na mnie. Czeka aż przyjadę i ją zabiorę z tego piekła. Codziennie rano wygląda przez okienko obory, z nadzieję że się pojawię, że ją przytulę i że za kantar wyprowadzę na świeże, wiosenne powietrze. I że razem wsiądziemy do koniowozu.

Przyjedziemy do mnie, gdzie konie są bezpieczne i żyją wśród kochających ich ludzi.

Bardzo bym chciała, żeby tak się wydarzyło. Jednak już wykorzystałam wszystkie możliwości, zadzwoniłam do każdego znajomego, napisałam dziesiątki maili i smsów, zapukałam do wielu drzwi z prośbą o pomoc.

Teraz tylko cud może uratować tą biedną klacz.

Dora wciąż ma nadzieję na życie, a ja z każdą upływającą godziną mam jej coraz mniej…

Spoglądając jej oczami, byłabym na skraju upadku, bo na końcu tej drogi nie czeka szczęście, a smutna śmierć, którą zaserwował człowiek o złych zamiarach…

Dla Dory jesteśmy ostatnią szansą na szczęśliwy koniec, to my możemy zmienić jej pogląd na świat i ludzi, którzy są diabłami dla zwierząt skazanych na śmierć w rzeźni.

Dlaczego Dora znalazła się za kratami i stanęła w kolejce po śmierć? Czym zawiniła? Ona tak jak ty i ja, nie chce umrzeć. Ty możesz zadecydować i sprawić, że Dorze nie stanie się krzywda, że nie zrobi tego kolejnego kroku w otchłań, z której nie ma powrotu, ale potrzeba nas wielu, by faktycznie ją z tej drogi ku śmierci wyciągnąć…

Kochani, z Dorą poznałyśmy się zaledwie kilkanaście godzin temu. Spojrzała na mnie i już wiedziałam, że nigdy nam nie wybaczą zwierzęta, którym piekło zaserwowaliśmy tu na ziemi. Nigdy nie było im lekko, a będzie tylko gorzej, jeśli nic się nie zmieni. To my jesteśmy odpowiedzialni za ich los.

Dora ma kilkanaście lat, a u handlarza znalazła się przypadkiem. Prawdopodobnie nie widzi na jedno oko, ale tej pewności nie mam, zbyt mało czas dał mi handlarz, gdy robiłam jej zdjęcia do akcji dla Was. Tylko na krótką chwilę mogłam z nią pobyć i ten czas musiałam wykorzystać do zdjęć. Tylko tak mogę jej pomóc.

Jej obecność w tym miejscu jest spowodowana długami, które trzeba było rozliczyć, a pech chciał, że to Dora została pokrzywdzona i skazana na śmierć przez ludzkie błędy. Na szczęście jeszcze nie wszystko stracone i mamy szansę ją z tego wyciągnąć.

Nie będę owijała w bawełnę, tutaj chodzi o życie. Życie Dory, która dziś ma tylko nadzieję, że śmierć będzie szybka i bezbolesna. Zapewne nie wie, że iskierka nadziei nadal się tli, a my możemy ją rozpalić i uratować nim będzie za późno.

Życie Dory handlarz wycenił na 8200 złotych. Do tej pory wpłaciłam zaliczkę 7750 złotych. Wszystkie te pieniądze podarowaliście Wy. Teraz jesteśmy na ostatniej prostej. Handlarz już nie przedłuży terminu. Albo wpłacimy dziś te brakujące 450 złotych, albo Dora zostanie zabita.

Nie wiem, czy uda nam się tego dokonać, bo czasu jest mało, a wyzwanie duże. Wiem, że wiele razy już się powodziło, dlatego warto spróbować i chcę to zrobić, więc proszę Was o pomoc. Dla Dory, której życie upłynęło na czekaniu na lepsze dni, by na końcu usłyszeć, że czeka już tylko na smutną śmierć w rzeźni…

Przekaż darowiznę z imieniem DORA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

DORA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Dorę

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Przekaż darowiznę z imieniem Dora na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

DORA

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Dorę

wybierz kwotę

lub

Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.