Aktualizacja 03.07.2024 – Cysia i Kruszynka przyjechały razem i tak… Nie rozdzielają się na krok. 🙂 Dziewczynki już po kwarantannie i wizycie weterynarza. Obie to zdrowe pełne sił ośliczki, które są przesympatyczne. Szukają kontaktu z człowiekiem, pragną miłości i czułości. Mogą być pewne że tutaj znajdą to, o czym marzą.

Stado osiołków się nam powiększa, każdy nowy członek to niesamowita frajda dla innych zwierząt. Choć czasami pojawiają się konflikty, to jednak osiołki żyją wspólnie w całkiem dobrej relacji. To przekochane zwierzęta, które nigdy nie chciałby krzywdy dla bliźniego. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego człowiek tak bardzo je upadla.

Dziękuję Wam za pomoc dla dziewczynek, teraz nie pozostało im nic innego niż cieszyć się każdym dniem na nowo. I to wszystko dzięki wspaniałym ludziom o dobrych sercach.

Kruszynka i Cysia 1

Aktualizacja 22.06.2024 – Moi drodzy, wspaniała wiadomość na początek weekendu! Cysia jest bezpieczna! Ośliczka już niebawem będzie u mnie, jeszcze dziś zamówię transport i wszystko Wam pokażę, jak tylko do mnie dojedzie. Dziękuję Wam za pochylenie się nad losem bidulki, udało się w dwa dni uratować jej życie.

Cysia jest bezpieczna! Dziękuję! 

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brakująca kwota do wykupu: 0 zł

Termin spłaty: DZIŚ! 

Aktualizacja 21.06.2024 – Moi drodzy, jestem w ogromnym szoku, czego wczoraj dokonaliście… Udało się zapłacić i zaliczkę za życie Łezki i zebrać prawie całość na wykup Cysi! Aktualnie brakuje jeszcze 650 zł oraz dojdzie koszt transportu. Tak bardzo się martwiłam, czy damy radę, ale jesteśmy już tak blisko, że nie wierzę, że się nie uda.

Jeśli tylko zmobilizujemy się na tej ostatniej prostej, to sukces mamy gwarantowany. Cysia, musi dziś zostać rozliczona do końca. Handlarz nie chce jej u siebie trzymać, dlatego dał jedynie dwa dni na spłatę bidulki i albo dziś ją spłacimy, albo niestety cała umowa będzie nie ważna, a on jutro zapakuje ją do przyczepki i wywiezie. Niestety wiem, że nie kłamie…

Proszę Was ostatni raz o szansę dla Cysi. Ośliczka nie musi umierać, jesteśmy o krok od podarowania jej życia. Musi się udać!

Śmiertelnie przerażona Cysia wyrywała się handlarzowi z całych sił, kiedy próbowałam jej zrobić zdjęcie. Nie widziałam dawno tak walecznej ośliczki, która tutaj, gdzie śmierć stoi tuż za rogiem, próbuje walczyć i się nie poddaje… Koszmarny widok.

Moi drodzy, kilka chwil temu Cysia przyjechała do handlarza i już jutro jedzie do rzeźni. Nie wiem, skąd jest, dlaczego tutaj trafiła. Jest bardzo zdenerwowana, wystraszona i nie ma pojęcia, co się dzieje…

Byłam rozliczyć się za zwierzaki i traf chciał, że widziałam to wszystko. Jak ją rozładowywali i ciągnęli siłą do obory. Wtrąciłam się i dałam handlarzowi 200 zł, by dał jej spokój i pozwolił mi ją zabrać. Nie chcecie wiedzieć jakie słowa usłyszałam…

„Jutro to ścierwo zdechnie, daj już spokój Monika, nie uratujesz wszystkich!”

Poczułam wtedy chłód i bezsilność. Wiem, że nie uratuję, ale nie mogłam pozwolić, by tak ją poniewierano. Po dłuższej dyskusji handlarz dał mi czas do końca dnia na zapłatę jeszcze 500 zł. Wtedy Cysia nie wyjedzie jutro do rzeźni, choć podkreślił, że jeśli ją chcę, to muszę zapłacić 3500 zł za jej życie najpóźniej do końca tygodnia. Bo nie zamierza jej trzymać, ciągle się będzie darła i wyła, a on tego nie zniesie.

Sytuacja jest napięta, nie wiem, czy zdążymy, ale muszę spróbować. Widok przerażonej Cysi był tak smutny, ale co ja mogę, kiedy wokół sami silniejsi mężczyźni. Cysia sama również nie ma żadnych szans.

Sprawa jest bardzo pilna, brakuje mi 500 zł do zaliczki, ale jutro trzeba będzie ją spłacić do końca, inaczej nie uratujemy bidulki. Kochani, proszę Was, udostępnijcie, jeśli możecie Cysię. Tutaj nie ma mały wpłat, Cysia pojawiła się w jednej chwili, ale już za moment może jej nie być. Musimy jej pomóc!

Przekaż darowiznę z imieniem CYSIA na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
SWIFT: BPKOPLPW
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

CYSIA

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Cysię

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.