Aktualizacja 25.10.2022 –  Jakoś tak się szczęśliwie złożyło, że cztery uratowane przez was muły Asia, BasiaJagódka i Jasio trafiły w jedno, wspaniałe miejsce. Mają tam dużo przestrzeni i też innych przyjaciół. Trawy na łąkach jest coraz mniej, więc chodzenia, żeby się porządnie najeść coraz więcej.
 
Jagódce na pewno przydało by się zrzucić parę kilogramów, bo to kuleczka jest. W tym roku jesień rozpieszcza nas wszystkich, więc korzystajmy z tej pięknej pogody.
 
Ta rodzina mułów żyje i korzysta z pięknej pogody dzięki Wam, za co dziękuję.
 

Aktualizacja 08.08.2022 – Asia i Basia wprost od handlarza pojechały do mojej przyjaciółki na Lubelszczyźnie, która prowadzi dom adopcyjny. Po przeglądzie weterynaryjnym i wizycie kowala dołączyły do stada.

Szybko się zaaklimatyzowały i korzystają z życia w pełni. Asia mimo że ślepa na jedno oczko porusza się bez żadnych problemów. Dzięki Waszemu sercu i szybkiej pomocy te dwie urocze muliczki żyją i są w dobrych , kochających je rękach. Dziękuję Wam bardzo.

 

Aktualizacja 04.08.2022 – Asia i Basia oraz ja bardzo dziękujemy! Muliczki są już w pełni spłacone, oraz bezpieczne. Wkrótce przekażę Wam więcej informacji o nich, oraz udostępnię zdjęcia. Zachęcam Was do śledzenia, oraz bardzo Wam dziękuję za kolejne uratowane życia. Bez Was nigdy by się to nie udało… 

Jeśli masz pytania – proszę o kontakt: Monika 570 666 540
Fundację prowadzę sama, nie mam pracowników ani biura ale mam Was i wierzę, że wspólnie je uratujemy

Aktualizacja 30.07.2022 Kochani, wszystko wskazuje na to że uda się uratować Asię i Basię. Brakuje tylko 400 zł. Do środy mam czas.

Aktualizacja 28.07.2022-Kochani, niestety wciąż dla Asi i Basi brakuje pieniędzy na wykup. To 1800 zł, które dzieli je od wolności. Przekazałam handlarzowi to, co do tej pory udało się zebrać, by ten odroczył wyrok mulic do środy. (03.08). To już ostateczny termin dla biedaczek, które wciąż tam czekają na mój powrót, z nadzieją że je stamtąd zabiorę. 

Proszę, pomóżcie je ocalić. Nie możemy podarować życia jednej, muszą być dwie, one bez siebie nie przeżyją… To jedyne wyjście. 

Niestety los nie sprzyja Asi i Basi. Środki które do tej pory zostały zebrane, przekupiły handlarza i ten dał ostateczny termin – środa 27.07. 

Bardzo proszę o wsparcie dla tych dwóch ograbionych z prawa do życia mulic. Ich czas lada dzień minie, a po nich zostanie jedynie wspomnienie… Proszę, nie odwracajcie się od nich. 

Asia jest ślepa na jedno oko, jej jedynym szczęściem w życiu jest jej przyjaciółka Basia. Niestety obydwie jadą do rzeźni. Kochani, proszę o ratunek dla dwóch mulic. One nie mają nikogo, kto by zechciał im pomóc. Ocalmy ich życie. Bardzo proszę.

Jeśli masz pytania – proszę o kontakt: Monika 570 666 540
Fundację prowadzę sama, nie mam pracowników ani biura ale mam Was i wierzę, że wspólnie je uratujemy

Asia i Basia. Dwa porzucone przez świat muły błagają o życie

Koszt wykupu i transportu: 7400 zł

Na tegorocznych targach w Pajęcznie pojawiły się dwie bardzo sponiewierane przez los i ludzi mulice. To Asia i Basia. Muły mają to do siebie, że są najbardziej niechcianymi zwierzętami wśród handlarzy. Zawsze chcą się ich pozbyć jak najszybciej, bo tylko zajmują miejsce dla tych spod lepszej „gwiazdy”. Tak niestety było od zawsze.

Asia jest ślepa na jedno oko, jej jedynym szczęściem w życiu jest jej przyjaciółka, Basia. Od narodzin przechodziły z rąk do rąk razem. Razem znosiły cierpienie i ból. Krzyki i świsty batów, które poganiały je, kiedy te już traciły siły. Traktowane jak rak tego świata, nigdzie nie zagrzały miejsca na dłużej. Basia jest oczami i wsparciem dla Asi, ta bez niej nie odejdzie nigdzie, dobrze wie, że bez niej, jej życie już kompletnie straciłoby jakikolwiek sens.

Niestety, kiedy na targach nikt nie chciał podarować im domu, te wróciły do swojej małej ciasnej komórki, by czekać na dalszy rozwój sytuacji, lecz decyzja została już podjęta. Obydwie skazano na śmierć. Jeśli nie dajesz zysku, nie masz prawa żyć.

Los takich jak one z reguły bywa bardzo smutny. Przecież nie są silne i zdrowe, a dzisiaj trudno o dom nawet tym, które nie mają wad.

Asia i Basia dostały wyrok, lecz również szansę na wyproszenie Was o litość. Handlarz nie chciał ich trzymać ani dnia dłużej. Dałam zaliczkę i zabrałam je, ale on mnie ponagla, bym jak najszybciej za nie zapłaciła. Do 15 lipca mam czas by uzbierać 7400 zł. Te środki pozwolą wykupić ich życie.

Wiem, że nie raz pokazaliście swoją moc i miłość do zwierząt. Kochani, fundację prowadzę sama, nie mam biura ani pracowników, którzy mogliby mi pomóc, mam tylko Was. Proszę, pomóżmy tym biednym zwierzakom i podarujmy im prawdziwe i szczęśliwe życie. Zanim odejdą na zawsze…

 
 
Przekaż darowiznę z imieniem Asia i Basia na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

MULY

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na nr 7928

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Asię i Basię

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.