W zimowej aurze…
Zima trwa w najlepsze i nikogo nie oszczędza. Moje zwierzaki dobrze się przygotowały zapuszczając długie futerka, ale jak widać niektórych trzeba docieplić. Choć widoki są piękne, a w domu rozpalony jest kominek, zdecydowanie wolimy wiosnę i lato! Życzymy Wam kochani miłego dnia! Przekaż darowiznę z imieniem Konie na konto: PKO BP : 05 1020 4900 […]










