ALARM! Marcel ma tylko 7  lat i nie ma szansy by żyć

Termin spłaty mija za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Kwota brakująca do wykupu: 3800zł

Termin spłaty: 05.12.2023

Aktualizacja 28.11.2023 – Kochani, Marcelek uzbierał całą zaliczkę na czas! Handlarz już o wszystkim wie i wyznaczył termin spłaty na 5 grudnia. Na daną chwilę brakuje 3800 zł do wykupu Marcelka przed rzeźnią. Wierzę, że uda nam się do tego czasu zebrać całą sumę i podarować mu życie.

Bardzo proszę o dalszą pomoc, to jedyne wyjście, by go stamtąd zabrać.

Nie udało mi się dowiedzieć o nim zbyt wiele. Handlarz nie był wylewny, stwierdził, że jest, bo jest, „i co to za różnica skoro na koniec tygodnia i tak zdechnie”…

Marcel prawdopodobnie nie spełnił oczekiwań i musiał się tu znaleźć, ze względu na pieniądze. Jeśli handlarz nie chce wspominać o okolicznościach, to najpewniej nawet jego sumienie dało o sobie znać, ale nie chce po sobie tego pokazać.

I tak na końcu chodzi tylko o zarobek, sumienie musi być tłumione. Nie wiem, co może kierować ludźmi, którzy skazują na śmierć tak młode. Nie wiem i nie chce również próbować ich zrozumieć, ale domyślam się, że wszystko przeważyły korzyści materialne. Marcelek tutaj nie ma nic do powiedzenia, a jego cierpienie wyraża się w milczeniu.

Dobrze wie, gdzie jest, rozumie, bo widzi. Czuje w powietrzu zbliżającą się śmierć, boi się i nie chce umierać. Jak każdy z nas. Ale tutaj nikogo to nie obchodzi, pieniądze są ponad życiem. Kochani, nie potrafię wam powiedzieć, co Marcel przeszedł, gdzie był i jak wiele ludzi go zawiodło. Nie znam jego historii, bo handlarz nie chciał rozmawiać, Pozwolił zrobić zdjęcia i kazał nie zadawać pytań, tylko tyle, ale może i aż tyle, wystarczy, by przekonać Was, do ratunku dla Marcela. Mam taką nadzieję, bo to jedyne co mogę dla niego zrobić. Przepraszam, bo wiem, że kolejny raz proszę o pomoc, ale jesteście jedyną nadzieją na zmianę, do nikogo innego moje prośby nie trafią, a nawet jeśli ktoś je usłyszy, to przejdzie obok nich obojętnie.

Kochani, Marcel nie ma czasu, wczoraj przyjechał, a lada dzień ma zawisnąć na haku w rzeźni.  Handlarz za Marcelka w rzeźni dostanie 7500zł. W poniedziałek, 27 listopada muszę dać 2500 zł zaliczki, potem reszta.

Możemy wspólnie go ocalić, jeśli tylko zechcecie, z całego serca proszę, pomóżcie. Marcelek zasługuje na godne życie, nie pozwólmy go zabić. Od naszych drobnych decyzji, zależy czy jeszcze pozna świat z innej strony, lub skończy go poznawać na zawsze. Pogrążony w smutku i cierpieniu.

Proszę o ratunek,
Monika

Przekaż darowiznę z imieniem MARCEL na konto:
PKO BP : 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
SWIFT: BPKOPLPW
PayPal: fundacjakonikimoniki@gmail.com
Fundacja KONIKI MONIKI
Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

 

Wyślij SMS o treści

MARCEL

 

na numer 7420

(koszt 4,92 pln)

 

na numer 7911

(koszt 11,07 pln)

 
Regulamin tapet

Ratuję Marcelka

wybierz kwotę

lub

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

CZEKAJĄ NA RATUNEK
Previous Post
Newer Post
Cart

Brak produktów w koszyku.